Psychologia, działanie mózgu.

typ osobowośći

Post 21 wrz 2009, 17:34

jaki typ osobowości posiadacie ? ja jestem neurotyk :thumbright: ps czy ktoś z was ma po 2jną osobowość ?
Gabriel@ Mężczyzna
Prawda cie wyzwoli
 
Imię: Radosław
Posty: 31
Dołączył(a): 15 sie 2009, 14:21
Droga życia: 5
Typ: 4w3
Zodiak: Rak/małpa

Re: typ osobowośći

Post 21 wrz 2009, 19:49

Na scenie jestem tygrysem, poza nią, zającem.
Rafal_x Mężczyzna
 
Posty: 13
Dołączył(a): 16 wrz 2009, 10:27
Zodiak: Wodnik

Re: typ osobowośći

Post 08 gru 2009, 15:47

Kusząca kotka, walcząca lwica, zwariowane dziecko, mądra sowa, potulna owieczka.. i jak to wszystko zmieścić w jednej osobie? Wydaje mi się, że te wszystkie typy osobowości zostały stworzone bardzo na skróty..
Endorfina Kobieta
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 lis 2009, 15:47

Re: typ osobowośći

Post 03 kwi 2010, 13:22

Nie lubię szufladkowania...Tak ogólnikowo to pewnie jestem neurotyczką, choć przyznam, że bywam tysiącem osób na raz i każdy z nas bywa zresztą tysiącem osób na raz. Zarówno w swoim jak i czyimś przypadku, widzę, jak zmieniamy swoje zachowania i styl bycia w zależności od tego, w jakim towarzystwie przebywa. Nieznacznie i nie radykalnie, ale coś zawsze się zmienia.
Istnieje też taki radykalny podział na cztery typy: sangwinik, melancholik, flegmatyk, choleryk. Rozwiązywałam test dwa razy i w żadnym z wyników nie miałam znaczącej przewagi. :)
Jedynym testem, gdzie mi się coś zgadzało, był enneagram.
Avatar użytkownikalapicaroda Kobieta
 
Posty: 27
Dołączył(a): 02 kwi 2010, 21:12
Droga życia: 4
Typ: 7w6
Zodiak: Rak

Re: typ osobowośći

Post 03 kwi 2010, 14:28

Zgadzam się. Człowiek ma tendencję by wszystko upraszczać i sprowadzać do wzorów i schematów. Charakteru nie da się opisać jednym słowem czy typem ;).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron