Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Co to za talizman?

Post 18 sie 2008, 17:55

Potrzebuję pomocy w zidentyfikowaniu tego talizmanu. Nie mam większego zdjęcia, ale jestem pewna, że jeśli ktoś z Was taki posiada to będzie wiedział co to...

TU
Avatar użytkownikaViconia Kobieta
J'ai une ame solitaire...
 
Imię: podaję przyjaciołom
Posty: 45
Dołączył(a): 18 sie 2008, 15:47
Lokalizacja: Z góry ;)
Droga życia: 11
Typ: 4w5
Zodiak: skorpion

Post 18 sie 2008, 23:16

Nie widze :P Mysle ze nikt nie rozpozna bo pare talizmanow sie rozni od siebie tak nie wiele a na zdjeciu widac tylko kolko na sznurku :) Daj wieksze zdjecie to moze pomoge :)
Anonim
 

Post 19 sie 2008, 10:22

Wiem, że tam jest coś co przypomina skrzywioną klepsydrę, ósemkę... Znam ten symbol. Ale nie wiem gdzie go widziałam...
Avatar użytkownikaViconia Kobieta
J'ai une ame solitaire...
 
Imię: podaję przyjaciołom
Posty: 45
Dołączył(a): 18 sie 2008, 15:47
Lokalizacja: Z góry ;)
Droga życia: 11
Typ: 4w5
Zodiak: skorpion

Re: Co to za talizman?

Post 02 kwi 2010, 21:36

Klepsydra albo ósemka- taka ''ósemka'', zapętlenie, to symbol Nieskończoności. Zrób wyraźniejsze zdjęcie, ja widzę tylko czerwoną plamkę.
Z tymi symbolami to jest problem...Dostałam kiedyś od siostry wisiorek z celtyckim znakiem oznaczającym świętość liczby 3- min. podział życia każdej istoty na trzy etapy, młodość, rozkwit, starość. Ile mi zajęło ustalenie, co to oznacza...
Avatar użytkownikalapicaroda Kobieta
 
Posty: 27
Dołączył(a): 02 kwi 2010, 21:12
Droga życia: 4
Typ: 7w6
Zodiak: Rak

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron