OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Pomocy :D!

Post 31 sie 2009, 09:43

Witam potrzebuję pomocy tych którzy osiągnęli już OOBE... Mianowicie już dwa razy miałem stan przed wyjściowy że tak to nazwę i na tym się kończyło ;/. Pierwszy raz sobie wybaczyłem bo w końcu to początek i nie wiadomo czego można się spodziewać (wibracje mnie przerosły:D). Dziś ktoś mnie obudził z rana później zasnąłem miałem kilka fajnych snów a kiedy zorientowałem się że śnię obraz znikną więc pomyślałem spróbuję oobe. Zacząłem się afirmować słowami "jeśli ktoś jest po drugiej stronie proszę niech przyjdzie i wyciągnie mnie z ciała" poskutkowało prawie od razu miałem wibracje tym razem przyjąłem je spokojnie później piski (jakieś 3 s to trwało). No i nadszedł czas na problem kiedy tak sobie powoli wszystko zmierza w dobrą stronę źle mi się oddycha muszę łapać głębokie oddechy przynajmniej tak mi się wydaje :D skupiam się więc na oddychaniu i cały proces wchodzenia w oobe staje się przeszłością ;/. Może jakieś rady jak przetrwać w tych jak mi się wydaje ostatnich chwilach oddzielenia się ciała fizycznego od astralnego. Bardzo proszę o pomoc!!!
Mazi131 Mężczyzna
M@zi
 
Imię: Mateusz
Posty: 60
Dołączył(a): 14 sie 2008, 22:39
Droga życia: 8
Zodiak: wodnik

Re: Pomocy :D!

Post 31 sie 2009, 15:04

Cześć Mazi
Myślę, że wyjście bez choćby krótkotrwałej utraty świadomości jest bardzo trudne. Kilka moich prób zawsze kończyło się niepowodzeniem, właśnie przez brak oddechu. Czy da się to przejść ? Nie wiem, chyba ciężko bo naszym naturalnym odruchem jest oddychanie ; ) Może jakieś ćwiczenia jogi by pomogły. Mamy tu specjalistę od jogi ; ) Wydaje mi się, że największym błędem jest dosłowne odtwarzanie technik i skupianie się w trakcie na tym czy dobrze to robimy. Wtedy często a to jest nam niewygodnie a to swędzi nas noga i boimy się poruszyć, żeby tylko wszystkiego nie popsuć. Proponowałabym po prostu spróbować jak najdłużej nie zasnąć, patrzeć się w czerń pod zamkniętymi powiekami. Powinny zacząć pojawiać się różne obrazy. Obserwuj je spokojnie, bądź rozluźniony. Jeżeli poczujesz , że troszkę odpływasz pozwól na to. Moim zdaniem Obe przy 100 procentowej świadomości jest nie możliwe ale to tylko moje zdanie : ) A jeżeli uśniesz, trudno wyjdzie następnym razem : )
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron