- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

moje konto

Post 14 lip 2009, 17:01

proszę je usunąć wraz z wszystkimi moimi postami i tematami(bez wyjątku),a także konto medytatora czyli też moje wraz z jego postami i tematami(bez wyjątku),poza tym konto Rasiaka też bez wyjątku ze wszystkimi postami i tematami :),poza tym
proszę też usunąć konta: "mały dzionek","Symulator OOBE",i też wszystkie ich posty i tematy(chcę pozbyć się moich dokonań na tym forum),od razu zaznaczę że piszę to na poważnie!,więc liczę na poważną decyzję admina,która w obecnej sytuacji może być tylko jedna!mimo wszystko prosiłbym o niebanowanie IP ;)
kozel
 

Re: moje konto

Post 14 lip 2009, 18:09

Chłopie, to sobie kont narozmnażałeś tutaj... ;) usunę je dziś wieczorem (masz jeszcze czas do namysłu ;) ), jednak nie przewiduję usuwania postów (bez podania istotnego powodu) - zaburzyłoby to zbytnio spójność innych wypowiedzi, wyrywając je z kontekstu.

Jeśli planujesz założyć tu całkiem nowe konto i w ten sposób "oczyścić się" ze szkód, które wyrządziłeś - nie tędy droga.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: moje konto

Post 14 lip 2009, 18:47

A nie można zrobić tak, że zamiast usuwania postów to by było "gość pisze"?
Zytus Mężczyzna
Look into my eyes
 
Imię: Kamil
Posty: 35
Dołączył(a): 14 cze 2009, 07:37
Lokalizacja: Elbląg
Droga życia: 1
Typ: 9w8
Zodiak: Bliźnięta, Wąż

Re: moje konto

Post 14 lip 2009, 19:39

Konta usunięte. Pozostawiłem tylko same nicki obok postów, bo w innych wypowiedziach mogą być do nich odwołania.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: moje konto

Post 15 lip 2009, 10:09

jednak nie przewiduję usuwania postów (bez podania istotnego powodu) - zaburzyłoby to zbytnio spójność innych wypowiedzi, wyrywając je z kontekstu.

i bardzo dobrze :)
hax
 

Re: moje konto

Post 15 lip 2009, 21:01

hax, to ostatnie Twoje konto na tym forum. Mnożenie kont nie jest tu, ani raczej na żadnym innym forum, mile widziane.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości