Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

LD czy wizualizacja?

Post 08 lip 2009, 23:23

W nocy z niedzieli na poniedziałek doznałem czegoś co nie do końca rozumiem... Mianowicie byłem akurat po poprawinach (makabrycznie zmęczony) położyłem się spać o 1 w nocy, o 6 zadzwonił do mnie kolega żeby na chwilę wyjść wyszedłem na jakieś 40 minut przespacerowałem się pogadałem no i wróciłem do łóżka, no i stało się coś dziwnego, usnąłem i po jakimś czasie się obudziłem, kiedy się obudziłem i próbowałem usnąć zaczęły mi po głowie chodzić jakieś tam wyobrażenia, marzenia itp. kiedy po chwili sobie coś tam wyobrażałem czułem że coraz mocniej zasypiam i coraz wyraźniej widzę to o czym myślałem w końcu to było w 100% realistyczne i miałem pełną kontrole nad swoimi czynami, po jakiś 5 minutach wybudziłem się i znowu zacząłem sobie coś wyobrażać, i po chwili znowu zacząłem wchodzić w ten "sen" i tak około 3-4 razy po czwartym razie zwyczajnie zasnąłem... A jeszcze między tymi "snami" kiedy skupiałem się na OoBE to czułem tak jakby wibracje ale nic więcej....
Avatar użytkownikaseba16-91 Mężczyzna
 
Imię: Sebastian
Posty: 9
Dołączył(a): 12 mar 2009, 00:10
Lokalizacja: Budziszewice
Droga życia: 12
Zodiak: Panna

Re: LD czy wizualizacja?

Post 08 lip 2009, 23:36

W OoBE wibracje to normalka, trzeba je wytrzymać i jesteś blisko wyjścia. A co do przypadku myślę że to LD ale nie jestem specjalistą w tych sprawach, więc mogę się mylić.
Zytus Mężczyzna
Look into my eyes
 
Imię: Kamil
Posty: 35
Dołączył(a): 14 cze 2009, 07:37
Lokalizacja: Elbląg
Droga życia: 1
Typ: 9w8
Zodiak: Bliźnięta, Wąż

Re: LD czy wizualizacja?

Post 09 lip 2009, 22:24

Drzenie moglo byc spowodowane obciazeniem ciala alkoholem - o ile takowe bylo (wnioskuje ze po poprawinach tak ;) ).
W mojej ocenie to doswiadczenie bylo swiadomym snem ale oczywiscie nigdy nie bede mogl powiedziec ze nim bylo na 100% bo nie jestem Toba.
'Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.'
Avatar użytkownikaTwójCień Mężczyzna
micro_space
 
Posty: 100
Dołączył(a): 02 kwi 2009, 21:30

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości