Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.
Jedni piszą,że w 2012 będzie "The end",inni ,że nie bedzie :wink: .
Tutaj cos z tych,którzy twierdza,że nie bedzie:
http://www.youtube.com/watch?v=b0sqCwLK ... re=related
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń
Druga część filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=RtWfwiWO ... re=related

Wniosek końcowy autora filmu:
Prawdopodobieństwo kataklizmu w 2012 wynosi 70%.

Oceńcie sami,ale ja mu nie wierzę.
Brak podania metody wyliczenia prawdopodobieństwa,liczby podawane w trakcie filmu sprawiaja wrażenie "wyciaganych z kapelusza".
Zwróćcie uwage,że w wywiadzie z naszym naukowcem w sprawie przebiegunowania Ziemi podaje on,że zmiana biegunów zajmuje od 1000 do 5000 lat,a lektor/autor w ogóle nie bierze tego pod uwage.Co wiecej,obstaje przy falszywym poglądzie,iz zmiana biegunów zajmie kilka dni,jak mówia proroctwa.
Dla mnie filmy niewiarygodne,ale chociaz nie sieje paniki,stara sie podejśc do sprawy rzeczowo,tylko,że nie bardzo to wychodzi :D .
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń
W sumie to biegun północny jest teraz gdzieś na Syberi :P
Klimek Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 73
Dołączył(a): 31 sty 2009, 02:53
Lokalizacja: Skierniewice
Droga życia: 1
Zodiak: Bliźnięta
Hmm, wspominany przeze mnie Orin tak się wypowiada na temat kataklizmów i roku 2012:

http://www.orindaben.com/newsletter/x46 ... prophecies

DaBen and I do not see cataclysmic earth changes on a global scale.


A dalej:

One of the prominent thought forms hovering over humanity is the thought that the end of civilization is near. You can see this in the prophecies about the year 2012. We do not see civilization ending. Events such as the energies coming in the year 2012 will open doorways into even higher states of consciousness.

After 2012 we see the fear of earth changes releasing its hold on people’s thoughts and visions of the future. There will be more certainty that humanity will continue to exist, and a growing realization that solving the problems of humanity will have to come from humanity itself. Humanity will not be "saved" from its responsibility to change its living conditions through some catastrophe or outside event.


Czyli ogólnie rzecz biorąc - nic takiego się nie zdarzy, jak globalna katastrofa. Najciekawsze zresztą jest ostatnie zdanie (przetłumaczę je tutaj): "Ludzkość nie zostanie 'uratowana' od swojej odpowiedzialności za zmianę warunków życiowych poprzez jakąś katastrofę czy inne wydarzenie z zewnątrz." (przypuszczam, że 'wydarzenie z zewnątrz' ma dotyczyć ew. kontaktu z inną rasą). Ciekawa sprawa.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
Dzięki Stancom za linka.
stancom"
Zwróćcie uwage,że w wywiadzie z naszym naukowcem w sprawie przebiegunowania Ziemi podaje on,że zmiana biegunów zajmuje od 1000 do 5000 lat,a lektor/autor w ogóle nie bierze tego pod uwage.Co wiecej,obstaje przy falszywym poglądzie,iz zmiana biegunów zajmie kilka dni,jak mówia proroctwa.
[/quote]
[quote="dr Bajer napisał(a):
...To są tysiące lat chociaż w tej sprawie nie ma całkowitej zgodności.

czyli inny geolog może nam powiedzieć coś innego. Stancom proszę o pełne cytaty, a nie tylko takie, które odpowiadają Twojej wizji. Pzdr

A swoją drogą to niezłe ma kolo nazwisko - Bajer - :D
Kartezjusz mógł to ja też - zaczynam od zera. Deep night of my soul.
Zdanie nieprawdziwe: Świat taki jest. Zdanie prawdziwe: Ja tak widzę świat.
Jest noc, maszty i ster są połamane, a ja uciszam sztorm.
http://ostrze.blogspot.com/
Avatar użytkownikaSirhan Mężczyzna
Jestem, kim chcę być
 
Imię: Bartek
Posty: 86
Dołączył(a): 10 cze 2009, 17:38
Droga życia: 5
Typ: 7w8
Zodiak: Lew, Zając

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron