Przekazy od 'wyższych istot', WingMakers, kwestia roku 2012 i związane z tym tematy.

Plejadianie by SolaraAnRa

Post 28 maja 2009, 22:59

Ciekawy jestem, jakie wrażenia będziecie mieli po tym: ;)

http://www.youtube.com/watch?v=QOEWZsYk27o&feature=channel_page

Po pierwszych ok. kilkunastu sekundach wstępu (przygotowania do channelingu), wkrótce zaczynają przemawiać przez Solarę Plejadianie.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Plejadianie by SolaraAnRa

Post 30 maja 2009, 21:25

Jakie wrazenia? - komercha
Niestety wytrwalem tylko do konca 1 minuty wiec moze to ocena bardzo subiektywna ale nie zamierzam jej zmieniac w najblizszej przyszlosci ; )
'Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.'
Avatar użytkownikaTwójCień Mężczyzna
micro_space
 
Posty: 100
Dołączył(a): 02 kwi 2009, 21:30

Re: Plejadianie by SolaraAnRa

Post 31 maja 2009, 09:36

Zgadzam się z Cieniem - też nie wytrwałam dłużej :D Żadnej wiarygodności, show dla mas
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Re: Plejadianie by SolaraAnRa

Post 31 maja 2009, 18:59

Również się nad tym zastanawiałem, ale porównałem sobie wideo z tekstami z książek Barbary Marciniak, i rzeczywiście, sposób wyrażania się, rzeczy o których mówią, sposób w jaki odpowiadają na pytania (inny filmik tej kobiety) jest - właściwie - identyczny w obu przypadkach. A przynajmniej na to wygląda.

Co do komerchy... akurat ta kobieta robi to za free, w tym także spotkania w Londynie, o których sobie przeczytałem (ew. opłaty są tylko na wynajem), nawet stronkę ma prostacką. :) Myślę, że w takim przypadku trudno to nazwać działaniem komercyjnym. :) Czy natomiast robi to w jakimś innym celu, hmm.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Powrót do działu „Channeling”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron