OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Pierwsze Oobe???

Post 18 maja 2009, 23:33

Około czterech dni temu zdarzyło się coś niezwykłego :) A więc jak zwykle położyłem się do łóżka około godziny 23 pisałem jeszcze sms-y do godziny 1 poczułem się bardzo zmęczony a więc skończyłem z pisaniem i położyłem się normalnie spać usnąłem a po chwili zobaczyłem siebie i przez głowę przeszła mi myśl "Przecież to jest sen" I momentalnie znalazłem się w ciele, na początku dziwne uczucie unoszenia się a za chwile szybkie spadanie w dół, kompletny paraliż nie mogłem się ruszyć ale ciało w jakiś inny sposób czułem, kiedy chciałem ruszyć ręką to moje ciało nie reagowało ale miałem wrażenie jakby moje ciało astralne się poruszało. Oczy otworzyłem tylko na chwilę (jakoś tak się bałem :roll: ) wszystko było inaczej jakby na niebiesko, próbowałem sobie wyobrazić że patrze na siebie z boku albo coś ale po chwili przeszła mi przez głowę myśl byle bym się nie obudził i zacząłem czuć że się wybudzam no i po chwili się obudziłem :( I pierwsze co to banan na mordzie że coś takiego przeżyłem a drugie to żal że to tak krótko trwało : :( Wszystko trwało może minutę ale było to coś nie do opisania :D Dodam że rano tego dnia po dłuższej przerwie zapisałem swój sen i dość dokładnie go pamiętałem no i spałem w niewygodnej pozycji to może to też coś ma do tego :roll:
Avatar użytkownikaseba16-91 Mężczyzna
 
Imię: Sebastian
Posty: 9
Dołączył(a): 12 mar 2009, 00:10
Lokalizacja: Budziszewice
Droga życia: 12
Zodiak: Panna

Re: Pierwsze Oobe???

Post 19 maja 2009, 00:13

seba16-91 napisał(a):spałem w niewygodnej pozycji to może to też coś ma do tego :roll:

Tak. Tak niefachowo powiem, "metoda przeszkadzajki" jest czasem wykorzystywana przez obenautyków, ponieważ odczuwa się pewien dyskomfort i twój umysł dłużej pozostaje wybudzony. Jeśli śpisz w niewygodnej pozycji to istnieję duże prawdopodobieństwo, że twój umysł szybko się wybudzi a jak się po wybudzeniu nie będziesz za dużo ruszał to ciało będzie nadal uśpione a wtedy łatwo osiągnąć pożądany stan :) Niektórzy np robią sobie jakąś niewygodną fałdę na pościeli czy wkładają coś pod nią a inni kładą się w pozycji w której im ciężko usnąć. Metoda trochę dla masochistów ;) ale działa :D

Paraliż, unoszenie, opadanie [różne podobne odczucia] często występują przy okazji przechodzenia do odmiennego stanu świadomości, najczęściej kiedy twoje ciało usypia a mózg jest w fazie przestrajania swoich częstotliwości. Kiedy jesteś w takiej fazie już wiesz, że jesteś na dobrej drodze :)

Powodzenia przy następnych próbach :) Już wiesz trochę jak to smakuje więc będzie prościej :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Re: Pierwsze Oobe???

Post 19 maja 2009, 11:35

No i małe pytanie bo jak już miałem to uczucie opadania to co dalej robić :-k bo pojęcia nie miałem :roll:
Avatar użytkownikaseba16-91 Mężczyzna
 
Imię: Sebastian
Posty: 9
Dołączył(a): 12 mar 2009, 00:10
Lokalizacja: Budziszewice
Droga życia: 12
Zodiak: Panna

Re: Pierwsze Oobe???

Post 19 maja 2009, 19:49

Możesz np. wyobrażać sobie jak wychodzisz z ciała, twórz sobie w głowie taki obraz albo staraj się np. stworzyć odczucie mocniejszego bujania, falowania, huśtania a w konsekwencji może wyskoczysz :D Niektórzy wyobrażają sobie line nad sobą po której starają się wspinać wyobrażonymi rękami, które (przynajmniej w teorii tak to wygląda) są w konsekwencji rekami naszego 'ciała' którym wychodzimy, podciągając się po tej linie wyciągamy się z ciała fizycznego.

Mi osobiście nigdy się tak wyjść nie udało, za słaby jestem w wizualizacjach na trzeźwo ;) Dlatego osobiście stosuję metody przerywanego snu, jeśli nie wyjdzie OOBE to przynajmniej jest wysoka szansa na LD albo przynajmniej na jakiś ładny, przejrzysty sen :)

Ale takie próby mocno nakręcają i istnieje szansa np. na jakieś spontaniczne podróże w nocy.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Re: Pierwsze Oobe???

Post 29 maja 2009, 14:58

witam. na czym polega metoda przerywanego snu ??
Avatar użytkownikaOOBEuczen Mężczyzna
oobe is good
 
Imię: Łukasz
Posty: 2
Dołączył(a): 29 maja 2009, 14:52
Droga życia: 2
Typ: nn
Zodiak: ryby

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron