- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.
Witam cie, ludu jakze urozmaicony;) Chwala polskim bojarom!

No, a na powaznie... Nie. Nie moge.

zatem: nazywam sie wasilewski. powinno byc w profilu wasilewski. zainteresowania mam rozmaite, wsrod nich wala sie i ezoteryka. jestem SPAMEREM!! (attention) lat mam kilka, sam nie wiem (?). lubie pisac przyglupie posty takie jak ten, poza tym bot nazcaina mnie o to poprosil w pm (was chyba tez, co?). w zasadzie to nie wiem o co mi chodzi i nie lubie zakladac tematow, za to przepadam za forami dyskusyjnymi, zwlaszcza jak mozna puscic troche spamu przez shoutbox (zaraz zobacze, czy mamy tu shoutbox). wracajac do ezoteryki... to ciekawe, wiecie? mozna sie duzo nauczyc i zaczac patrzec na rzeczywistosc spode lba. no, no...
Ja - otchłań tęcz - a płakałbym nad sobą
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach -
jam blask wulkanów - a w błotnych nizinach
idę, jak pogrzeb, z nudą i żałobą.
Avatar użytkownikad6 Mężczyzna
nic nic. 585
 
Imię: Tymoteusz
Posty: 94
Dołączył(a): 02 lis 2005, 12:57

Post 02 lis 2005, 14:49

Witaj na naszym skromnym mniej lub bardziej forum. ;) Nie spamuj dużo i używaj również dużych liter, to wytrzymamy razem dłużej. ;)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 02 lis 2005, 15:26

Ech... Dużych liter? Jakoś nieswojo, jakbym pisał podanie czy list. Może jeszcze polskie fonty, co? :(( "Nie spamuj dużo" słyszę już drugi raz;) - wcześniej był chyba ArEndil. Przypadek czy zmowa?... Dobra, kończę te głupoty.

edit: Sorry za nieco (?) infantylną treść poprzedniego posta. Taki już mnie czasem nastrój chwyta, a hamować się nie lubię;p
Ja - otchłań tęcz - a płakałbym nad sobą
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach -
jam blask wulkanów - a w błotnych nizinach
idę, jak pogrzeb, z nudą i żałobą.
Avatar użytkownikad6 Mężczyzna
nic nic. 585
 
Imię: Tymoteusz
Posty: 94
Dołączył(a): 02 lis 2005, 12:57

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron