Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Pierwsze LD?

Post 08 lis 2008, 14:35

Potrzebuje pomocy bo naprawde nie wiem. Więc tak zawsze kiedy mam troche wolnego czasu to po południu próbuje wejśćw LD metodą WILD więc położyłem się i próbowałem wytrzymać jak zwykle coś mi przeszkodziło ale że była już 21 nie chciało mi się wstawać poszedłem spać z myślą zapamiętania snu i nei wiem jakim cudem znalazłem się we śnie i automatycznie się uświadomiłem. Byłem tak jak by w Las Vegas chodziłem po jakiejś głównej ulicy wszystko fajnei spotkałem kolegów ze szkoły skakałem na bandżi i wszystko spoko ale miejscami traciłem kontrole nad tym co sie dzieje i mogłem tylko patrzeć na siebie z tak jak by z trzeciej osoby w dodatku jak chciałem latać to leciałem jakieś 5 s i spadałem na sam koniec pojawiłem się w domu przy komputerze i zrobiłem TR popatrzyłem na ręce obie były zwykłe i nagle obudziłem się była 4:50 na zegarze. Ogólnie mówiąc sen fajny ale tak jak by przez mgłę ;/. Czy to był LD czy jednak normalny sen z przebłyskami świadomości?

Co by to nie było i tak jestem szczęśliwy, że po 90 dniach wkońcu coś wyszło :D
Mazi131 Mężczyzna
M@zi
 
Imię: Mateusz
Posty: 60
Dołączył(a): 14 sie 2008, 22:39
Droga życia: 8
Zodiak: wodnik

Post 08 lis 2008, 23:14

Fachowej definicji LD nie znam, ale jeżeli w czasie snu odzyskałeś świadomość i wiedziałeś, że to sen to gratuluje właśnie miałeś pierwszego LD-ka :D Można nawet powiedzieć, że kilka LD-ków jeżeli tą świadomość traciłeś i odzyskiwałeś :D
Życzę dalszych i dłuższych przebłysków świadomości :)
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 09 lis 2008, 09:06

No wlasnie z definicji wynika ze mial LD bo wiedzial ze sni :P Tylko dla mnie to zaden LD wiedziec i nic nie zrobić świadomie :) np. mozna latac nieswiadomie lub latac swiadomie itd. Jednak widze z opisu ze robiles to swiadomie przynajmniej TR i latanie :)

90 dni? :o :padam:
Anonim
 

Post 09 lis 2008, 20:10

tak 90 dni ale moze wkoncu bede mial co jakis czas regularnie ld
Mazi131 Mężczyzna
M@zi
 
Imię: Mateusz
Posty: 60
Dołączył(a): 14 sie 2008, 22:39
Droga życia: 8
Zodiak: wodnik

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość