Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Duch jest w tobie? - sen

Post 12 cze 2008, 21:44

witam....
raz co jakis czas snie cos czego nie rozumiem,cos co robi na mnie wielkie wrazenie
pragne sie podzielic mym snem,a moze i ktos bedzie potrafil pomoc go zinterpretowac

W moim snie odwiedzilam rodzine w moim rodzinnym mieszkaniu ,jak zazwyczaj od czasu do czasu jak w realnym zyciu draznilam sie z bracmi o jakies pie*** i sie na nich wkurzalam ,z czasem bardzo stanowczy glos ,jakby od brata ale nie, poprostu glos przemowil po angielsku THE GHOST IS IN YOU / DUCH JEST W TOBIE/ powtorzyl to kilka razy stanowczo gleboko czysto ale z jakas przerazajaca nuta w tym ,stanelam zamrozona ,wryta .W nastepnej czesci snu pamietam polozylam sie do lozka spie i czuje ze cos mnie sciaga z lozka bez kontatu fizycznego ze mna bezposrednio, najpierw stopy za stopami lydki podazaja za krawedzie lozka , trwoznie .Uczucie porownac mozna do gladkiego plynieci w wodzie, tak jak by ktos ciagnal za przescieadlo a przescieradlu lozko nie stawilo oporu i niewidzialam nic, bylo ciemno chcialam dojrzec co ,kto to powoduje .Ciemno, trwoznie ,tylko ten ruch ,to ze sie przemieszczam, krzyknelam MAMAaaa i otwieralam oczy jak najszerzej jak sie da ,az dojrzec moglam ksztalty pokoju jasniej i jasniej i SPOCONA przejeta poczulam ulge ze jestem gdzie jestem ,w swoim lozku w swoim pokoju ,leze nie przesunieta ...........
Spocona , Goraca, Przerazona .
Ostatnio edytowano 12 cze 2008, 21:57 przez Annaki, łącznie edytowano 1 raz
Annaki Kobieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 cze 2008, 20:49
Droga życia: 33

Post 12 cze 2008, 21:53

Heh, ja też mam czasem straszne sny. Tzn kiedyś miałam, teraz rzadko, ale jakoś nie dopisywałam sobie do nich zbędnych ideologii.
_ _ _
 

Post 12 cze 2008, 22:51

Ależ takie sny są bardzo fajne. Poza dreszczykiem emocji, aż widać, że można z nich coś zinterpretować, pełno pewnie różnych aluzji.
Jesteście częścią kosmosu - macie święte prawo byc tutaj ;)
Rutlawski o Mężczyzna
Ja i Wy
 
Imię: Marek
Posty: 25
Dołączył(a): 11 cze 2008, 22:43
Lokalizacja: Znienacka
Droga życia: 37
Typ: 4w5
Zodiak: Byk

Post 13 cze 2008, 00:09

Wszystko można interpretować. Nawet kształt pianki w kuflu piwa. Nie dajmy się zwariować.
_ _ _
 

Post 22 cze 2008, 02:49

sen o braciach to tylko klucz do interpretacji - twoj przewodnik, duch itp. (zaleznie od wiary) przypomniał się o sobie. To bardzo istone A uczucie ściągania/wyciągania - eksterioryzacja za czyjąś interwencją. Uczucie przerażenia - ingerencja w Towje ciało i niewiedza. Twój duch jest w tobie i to jest najcenniejsze. Proponuję powrot do spokoju wewnętrznego i wyciszenie wewnętrzne oraz pogodzenie...
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 15 wrz 2008, 16:57

Dziekuje za interpretacje ....
uwazam ja za bardzo wartosciowa
Wiktoria Kobieta
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 wrz 2008, 16:42
Droga życia: 33
Typ: 4
Zodiak: koziorozec

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość