Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Post 20 sie 2008, 11:32

a ja wiem,wiem jaka jest uniwersalna technika na ld(kiedyś wam powiem)
a póki co polecam ten kurs
http://www.oobe.pl/park/index.php?showt ... entry46697
ja już po pierwszej nocy widzę postępy w zapamiętywaniu snów :)
no i trzeba mieć cel np.zapamiętywanie wszystkich snów,wierzyć ze to nastąpi,i oczekiwać tego,ale nie ze już dzisiaj,tylko ogólnie być przekonanym że to się prędzej czy później stanie,
że będzie się miało sny i będzie się je zapamiętywało dokładnie z najmniejszymi szczegółami,poza tym polecam w ciągu dnia powtarzać sobie np."chcę zapamiętywać sny,będę miał sny i będę je zapamiętywał z najmniejszymi szczegółami"
ważne jest to że byśmy tak naprawdę uważali,dobre to dla optymistów,pesymistom to może niestety sprawiać problem,ale nastawienie(bardzo)pomaga :)
wmawiajcie sobie że chcecie zapamiętywać sny(wszystko jedno czy świadome czy nieświadome-i te i te),musicie naprawdę tego chcieć,nastawiać się że będziecie zapamiętywali sny i będziecie dążyli do tego :)
no i wykonywać ćwiczenia z tego kursu,to taka rada dla początkujących :)
mały dzionek
 

Post 20 sie 2008, 14:12

napewno skorzystam z tego linku thx
Mazi131 Mężczyzna
M@zi
 
Imię: Mateusz
Posty: 60
Dołączył(a): 14 sie 2008, 22:39
Droga życia: 8
Zodiak: wodnik

Post 20 sie 2008, 14:49

mały dzionek napisał(a):."chcę zapamiętywać sny,będę miał sny i będę je zapamiętywał z najmniejszymi szczegółami"


To autosugestia mazi napisal ze ja stosuje wiec przyklad chyba nie potrzebny ;)

mały dzionek napisał(a):a ja wiem,wiem jaka jest uniwersalna technika na ld(kiedyś wam powiem)


Uniwersalna tzn? na kazdego podziala? Jesli tak to troche tych uniwersalnych metod jest :P
Anonim
 

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości