OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Tak więc wstąpiłem do waszego forum ok.30 czerwca.=] Od tego czasu miałem hmm...niezliczoną ilość LD (ale te mam prawie od zawsze z tym , że nie wiedziałem ,że jest tego naukowa nazwa itp ) i chyba 2x OOBE nie jestem pewien. Tak więc od dziecka mam bardzo bujną wyobraźnie i silną wiarę , z wyobrażeniem , czegoś kogoś nie mam najmniejszych problemów. Tak więc nie jestem pewien czy to OOBE , ale coś bardzo podobnego wystąpiło u mnie ok.15 lipca... i 18/19 sierpnia (ostatnia noc).Co ciekawsze w te 2 OOBE wszedłem z LD.

1 sen.(14/15.07.0Cool

Jakby biegam ciałem astralnym nieopodal swojego miejsca bloku zamieszkania zastanawiam się jak sie tam znalazłem zorientowałem się , że śnie i przypomniało mi się , że podobno gdy pomyśli się o OOBE w LD następuję przejście. Gdy pomyślałem , że chciałbym mieć OOBE momentalnie mój bieg zaczął być niezwykle szybki wpadłem w jakiś żółto pomarańczowy wir czułem jakbym leciał do góry w pozycji leżącej i nagle "budzę" się w "swoim" pokoju wziąłem wyraz swój w " " , ponieważ był to pokój przypominający mój obecny pokój i pokój z przed przeprowadzki ...towarzyszy mi taka straszna muzyka , lecz wszystko było jakby trochę rozmazane i się strasznie trzęsło czułem się jak hmm...pijany Razz Rozglądałem się po tym pokoju. Ogarnął mnie lęk i pragnąłem się obudzić ... poprostu bałem się dalej wychodzić.....Gdy się obudziłem nie byłem pewien czy to OOBE... jednak to coś bardzo je przypominało.


2 sen. (18/19.08.0Cool

Tak więc najpierw mam zwykły sen po prostu... chodzę po szkole chyba w nocy ze swoimi najlepszymi kolegami ciągle gdzieś dzwonimy , byli moi nauczyciele , mój brat , ktoś był niby konfidentem, który coś tam ważnego zdradził szukaliśmy go.Very Happy Ogólnie strasznie dziecinny sen....(nie miewam takich za często;D)budzę się zdaje sobie sprawę ,że śniłem . I znów próbuję zasnąć. Tym razem mam sen także nie opodal swojego miejsca zamieszkania , Piękne modelki chodzą porozbierane koło jednego z bloków pod kiedyś często przybywałem (znów to był zwykły sen tzn nie wiedziałem , że śnie)...znowu się budzę (znów jestem pewien na 100% ,że się obudziłem) z lekka się zdenerwowałem , bo to był piękny sen ^^.Pomyślałem , że chciałbym do niego wrócić. Zasypiam i zaczynam ten sam sen , prawie w tym samym miejscu gdzie ostatnio go zakończyłem (1 raz w życiu wróciłem do poprzedniego snu) jednak tym razem wiedziałem , że śnie i znów pomyślałem o OOBE.I od razu czuję jak się unoszę znów ta straszna muzyczka:D ale tym razem tylko podczas tego przechodzenia do OOBE. "Budzę" się w swoim aktualnym pokoju wszystko jest nie wiarygodnie wyraźne układ mebli , przedmiotów taki sam , jest ranek... z tym , że się unoszę próbuję wydostać się z ciała jestem już jakiś metr może pół nad swoim ciałem fizycznym z tym , że się na nie nie spojrzałem , (lecz miałem dziwną pewność , że tam było) no więc próbuje się z niego całkowicie wydostać lecz coś mnie blokuje , może dlatego ,że miałem na sobie kołdrę jednak w końcu uniosłem się na taką wysokość mniej więcej jakbym stanął na łóżku (2,10m od podłogi)nie moge ruszyć głową lecz rękoma tak... dziwne nie mogłem spojrzeć w prawą stronę....znów mnie ogarnia dziwne uczucie .. ale nie strachu , było przyjemne^^ ( na razie nie mogę sprecyzować).I słysze mamę mówi " która jest już godzina"u niej to znaczy , że już za długo śpie patrze w stronę drzwi i ona niby tam jest lecz jakby taka nie wyraźna. Jakby wracam do swojego ciała i jestem w pozycji prawie siedzącej na łóżku patrze na książki na półce i nagle się budzę dokładnie w takiej samej pozycji patrząc na książki , tak jakby moje ciało astralne i fizyczne się scaliło...

Proszę o komentarze , czy to jest normalne , czy też nie ... jakieś rady , sugestię?? Proszę o komentarze z góry dziękuję Smile^^
xaryx Mężczyzna
 
Imię: Bartek
Posty: 3
Dołączył(a): 26 cze 2008, 14:15
Droga życia: 9
Typ: Indywidualista
Zodiak: Bliźnięta

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron