Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Cierpienie czy spokój?

Post 13 cze 2008, 21:51

Mam problem. Jestem człowiekiem diametralnie różnym od mojego otoczenia, najbliższych ludzi itd. Zdarza mi się, że poprzez bycie sobą cierpię, bo jestem odpychany i darzony dezaprobatą. I tu mam pytanie: czy według Was powinienem nie zwracać uwagi na ból czy dostosować się i mieć zbawienny, kojący i święty spokój?
Dodam tylko, że owe cierpienie można nazwać poważnymi katuszami egzystencjalnymi.
unknown Mężczyzna
?
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 cze 2008, 15:03

Post 13 cze 2008, 22:09

Zrób to, co jest dla Ciebie lepsze. Nikt nie może tego stwierdzić za Ciebie. To Ty decydujesz co zrobisz ze swoim życiem.
_ _ _
 

Post 14 cze 2008, 13:09

Jeśli czujesz cierpienie z tego powodu, to znaczy, że albo nie jesteś sobą naprawdę, albo za bardzo przejmujesz się tym co mówią inni. Miej ich w tz.w. D.U.P.I.E. a tych, na których Ci zależy akceptuj jakimi są :P

Pamiętaj, to Ty jesteś panem swojego życia. Teraz pochwalę się znajomością przysłów polskich, każdy jest kowalem własnego losu.
Jesteście częścią kosmosu - macie święte prawo byc tutaj ;)
Rutlawski o Mężczyzna
Ja i Wy
 
Imię: Marek
Posty: 25
Dołączył(a): 11 cze 2008, 22:43
Lokalizacja: Znienacka
Droga życia: 37
Typ: 4w5
Zodiak: Byk

Post 15 cze 2008, 23:57

...
Ostatnio edytowano 12 kwi 2009, 23:51 przez ..., łącznie edytowano 1 raz
... Mężczyzna
 
Posty: 28
Dołączył(a): 29 maja 2008, 16:08

Post 20 cze 2008, 22:24

Dziękuje za odzew i poradt - na pewno skorzystam.
:-)
unknown Mężczyzna
?
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 cze 2008, 15:03

Post 21 cze 2008, 18:43

unknown napisał(a):czy według Was powinienem nie zwracać uwagi na ból czy dostosować się i mieć zbawienny, kojący i święty spokój?


Zawsze możesz spróbowac znaleźc ludzi, którzy podzielają Twój sposób patrzenia na świat i twoją wrażliwośc, i takimi właśnie ludźmi się otaczac. Jeśli Twoje otoczenie Ci nie odpowiada - znajdź, lub zbuduj takie, które będzie Ci przychylne i sprzyjające Twojej ewolucji.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 22 cze 2008, 02:41

A kto powidział, że twoje otoczenie jest dlaciebie dobre? To tylko lustro, w którym widzisz kim nie chcesz być. Jestes wolnym człowiekiem - znajdziesz w końcu swoje otoczenie. A cierpienie jest ci potzrebne - abys mogł wybrać i doświadczyć. To nic złego - kiedyś to zroumiesz - teraz to prawdziwe katusze, ale gdy odrzucisz siebie, po czasie będzieiesz cierpiał jeszcze bardziej. Wilk zawsze bedzie się źle czuł w owczej skórze... Bądź sobą i bądź szczęsliwy...:)
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron