OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Post 02 kwi 2008, 13:09

I tak mnie przebijasz ;) Mi się zdarza LD raz na ruski rok, a jak próbowałem się kręcić w kółko albo przejść przez lustro, to skończyło się tylko na odczuciu jakbym się w zimnej wodzie zanurzał, choć myślę, że byłem blisko ;)
Avatar użytkownikaArantasar Mężczyzna
 
Imię: Janusz
Posty: 27
Dołączył(a): 16 paź 2007, 07:15
Lokalizacja: Toruń
Droga życia: 1
Typ: 4w5
Zodiak: Byk/Tygrys

Post 02 kwi 2008, 13:21

A ja w ostanim LD przeszedlem przez lustro i bylem po drugiej stronie tylko nie wiem co to ma za efekt dac [zrobilem to bo wyczytalem ze szamani przechodzili przez lustro w LD] domyslam sie ze to ma na celu wejscie w astral jednak nie bylbym taki pewny czy w moim wykonaniu to byl astral.

PS. jak wiesz co ma na celu przejscie przez lustro napisz :wink:
Anonim
 

Post 03 kwi 2008, 02:23

U mnie miało to zadziałać na zasadzie prostej sugestii - powiedziałem sobie, że jak przejdę przez lustro to wyjdę z ciała (chyba wyczytałem tą metodę gdzieś w necie) :) No i wskoczyłem - zrobiło się ciemno, chłodno, a ja poczułem że spadam, ale też nie mogę powiedzieć na ile to był wstęp do OOBE, a na ile tylko standardowe efekty senne ;)
Avatar użytkownikaArantasar Mężczyzna
 
Imię: Janusz
Posty: 27
Dołączył(a): 16 paź 2007, 07:15
Lokalizacja: Toruń
Droga życia: 1
Typ: 4w5
Zodiak: Byk/Tygrys

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron