Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Prośba o pomoc

Post 20 sty 2008, 23:44

Witam
To co zaraz napisze pewnie wiekszości wyda się żartem lub prowokacją,lecz to nie jest zaden zart więć prosze potraktować to prawdziwie i jeżeli ktoś może mi pomóc to bardzo prosze.

Podczas snu często lunatykuje mówie itd,jedak nie to mnie niepokoji.Problem w tym,że często budze się,gdyż w pokoju czuję czyjąś obecność,widze,a przynajmniej wydaje mi się ze widzę,osoby,a dokładniej kontury osób,coś mówią(szepczą) ale nie rozumie co,gdy to wszystko się dzieje wpadam w napad lęku(jeśli ktoś nigdy nie przezył prawdziwego leku to nie wie co to znaczy),zaczynam mówić, zeby sobie poszli itd,i po chwili uczucie,że ktoś jest znika.Podkreślam,że to co napisałem jest w 100 precentach prawdą i prosze nie traktować tego jako zart,nie chce ,zeby tak się działo i proszę o pomoc.Nie byłem jeszcze u lakarza bo myślałem,że to minie i można powiedzieć,żę jakis miesiac tylko lunatykuje itd ale to mi wsumie nie przeszkadza,ale jeśi znowu cos sie takiego stanie to nie będzie miło.Mam 20 lat
Piotr23 Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 sty 2008, 23:24

Post 21 sty 2008, 22:24

Piotrze chyba już sie rozejrzałeś na forum i zauważyłeś, że tu żarty wszystkich się imają i są same prowokacyjne tematy :) . Zastanawia mnie ta Twoja asekuracja. Właśnie te Twoje zapewnienia powodują, że się zastanawiam czy aby na pewno nie są to żarty. No ale nie ważne.
Jak dokładniej popatrzysz to znajdziesz tu na forum kilka tematów poruszających podobny problem, w których każdy z nas próbował coś dodać od siebie, wyjaśnić, poradzić w ramach swoich możliwości. Dlatego nie będę się rozpisywać. Podejrzewam, że to co opisujesz dzieje się na pograniczu jawy i snu. Myślisz że się obudziłeś ale to nie prawda. Przede wszystkim to co zawsze pisze, probowałabym choć trochę przełamać strach, bo raczej nie może Ci się stać żadna krzywda (chyba :P ). Więcej szkód mogą wyrządzić własne lęki. A do lekarza poszłabym w ostateczności :wink:
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 21 sty 2008, 23:58

ssilvia napisał(a):Podejrzewam, że to co opisujesz dzieje się na pograniczu jawy i snu. Myślisz że się obudziłeś ale to nie prawda

Mam takie same odczucia. Byc moze po prostu sobie to wszystko wyobrazasz, moze sie tego boisz i podswiadomie stwarzasz sobie takie obrazy? Moglbys isc do lekarza, gdyby nic z tym nie dalo sie zrobic.
Black Kobieta
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 sty 2008, 23:44

Post 22 sty 2008, 16:47

Piotrze!
Powiem coś z pełną powagą.
Bez wątpienia istnieje problem i nic tu nie dadzą dociekania, spekulacje typu :"może to jest to, a może tamto, a może jeszcze coś innego".
Potrzebne jest konkretne i precyzyjne działanie (każdy przypadek jest indywidualny).

Do lekarza nie radzę chodzić, chyba, że chcesz dostać jakieś prochy i zgadzasz się na możliwe efekty uboczne. Nie tędy droga!

Jeśli ten problem jest dla Ciebie naprawdę wielki daj mi znać na priv. Mogę dać Ci namiary na osobę, która zajmuję się takimi sprawami i jest w tym skuteczna.

Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie!
od 05.07.2008 Kontakt ze mną możliwy tylko przez skrzynkę i sporadycznie przez GG.W Niedługim czasie prawdopodobnie mój profil na tym forum zostanie zlikwidowany...powód : "dosyć już słów - teraz jest czas na działanie" :) Pozdrawiam wszystkich!
Avatar użytkownikafreenergy11 Mężczyzna
Sovereign Integral
 
Imię: Rafał
Posty: 88
Dołączył(a): 24 lis 2007, 02:04
Droga życia: 11
Typ: 2w1

Post 10 lut 2008, 00:49

A ja jesli naprawde uwazasz ze te postacie sa realne to polecam wyslac im troche np. swiatla (wyobraz sobie ze wysylasz im jasna kulke pozytywnych emocji albo cos tego typu, taka uczuciowa paczka ;) - chodzi mi o to zebys zmienil nastawienie sam wiem z pewnego zdarzenia ze to troche ciezko, ale jak sobie pomyslisz np. ze oni tylko sobie gadaja i nic Ci nie moga zrobic, to moze pomoc ;)).

Pozdr.
* “Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność.” *
Zapraszam na moj blog - Placebo ;]
Avatar użytkownikamk_cafe Mężczyzna
Bąbel :)
 
Imię: Michał
Posty: 144
Dołączył(a): 28 cze 2005, 01:03
Lokalizacja: ok. Częstochowy
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron