OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Wiec, ja dzisiaj wywolalam oobe. Wyszlam i nie pamietam co dalej, nie wiem co robilam. Wiem, ze pamietam co bylo przed wejsciem spowrotem. Patrze, wokolo pustka no i krzyki dziewczynki, a w sumie to okropne wrzaski, rozwalaly me uszy : Seymen czy jakos tak. No i jakis glupawy smiech kogos, szyderczy. Cieeeemnosc, panika i mysle o mnie, aby wrocic... pomylilam ciala, wlazlam w podobna dziewczyne :lol: :shock: Ale nie laczylam sie, wyszlam i sie przygladam, zorientowalam sie, ze ona ma inne wlosy i lekko inna twarz. No to ja w strach bo nadal te krzyki, pomyslalam o moim palcu u nogi i nagle BUUM, spadlam jakby na lozko. Wrocilam =D>
Ale co wy widzicie odrazu po wyjsciu z ciala, co robicie ?
Przygody dziecka ,,czarownicy'' xD
analeire Kobieta
 
Imię: Olga
Posty: 3
Dołączył(a): 09 gru 2007, 08:39
Lokalizacja: Köln, Niemcy
Droga życia: 8
Zodiak: Byk

Post 17 gru 2007, 00:33

Wiesz ja specjalistą nie jestem (jedno oobe) ale słyszałem, że przy eldekach gdy zaczyna się wracać do ciała to dobrze jest się kręcić w kółko tak by wyimaginowana rzeczywistość się zamazywała.
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Post 04 lut 2008, 21:10

Szukam osób, które przed wyjściem z ciała odczuwają wyraźnie coś w rodzaju przepływu prądu elektrycznego przez ciało. Są to fale jakiejś energii pozwalającej świadomości wydostać się z fizycznego ciała.
Czy ktoś tego doświadczył ?
Staszo
Stanisław Mężczyzna
Staszo
 
Imię: Stanisław
Posty: 8
Dołączył(a): 04 lut 2008, 20:44
Lokalizacja: Leoncin
Droga życia: 22
Zodiak: Baran

Post 04 lut 2008, 22:41

Podczas pierwszego mojego wyjscia czulem takie prady (bardzo excytujace :D ), po nich szumy i trzaski w glowie (ale tylko kilka sec). Jest to calkowicie normalna reakcja (ponoc :D ) Innym razem z kolei mialem te prady przez dobrych kilka minut, moze nawet i kilkanascie, czulem jak sie nasilaja i slabnna, nasilaja i slabna jednak nie udalo mi sie wtedy wyjsc. Kiedys podczas takich pradow staralem sie wyobrazac sobie kregi ktore przesuwaja sie wzdloz mojego ciala i tam gdzie sa te kregii tam czulem silniejsze prady (nawet chyba gdzies o tym czytalem , o tych kregach i dlatego tez tak probowalem).
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 04 lut 2008, 23:56

storm napisał(a):Wiesz ja specjalistą nie jestem (jedno oobe) ale słyszałem, że przy eldekach gdy zaczyna się wracać do ciała to dobrze jest się kręcić w kółko tak by wyimaginowana rzeczywistość się zamazywała.

poprzekręcałeś fakty :D

Jak LD Ci sie konczy to wtedy Ci sie obraz zamazuje i aby utrzymać LD krecisz sie w kolko zatrzymujac wzrok na stopach (lub wyobrazajac sobie miejsce w ktorym sie zaraz pojawisz) ... w sumie dobra technika, ostatnio w jednym LD dwa razy go przedluzylem w ten sposob - za trzecim sie juz nie udalo :)


Stanisław napisał(a):Czy ktoś tego doświadczył ?


Ja mam fale jakby... rozrywające, rzadko kiedy są takie mocne - ale jak juz mają tego powera to strasznie szarpie na wszystkie strony. Ani to przyjemne, ani nie przyjemne - w sumie to ciekawe :D no ale jak je mam to wiem, ze blisko wyjscia jestem wiec sie ciesze :) czasami nawet za bardzo i nic nie wychodzi z tego :)
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron