Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

sen z winda

Post 20 sty 2008, 13:56

snilo mi sie, ze wsiadam do windy moim znajomym, nagle zapadla sie podloga, kolega zlecial na dol i sie zabil a mi nic sie nie stalo. to byl bardzo wyrazny sen. czy ktos moglby sie podjac interpretacji?
Yoannaaaa Kobieta
 
Imię: Yoanna
Posty: 4
Dołączył(a): 20 sty 2008, 13:51
Droga życia: 5
Zodiak: byk

Post 20 sty 2008, 19:49

Coz, masz do wyoru albo omijanie wind szerokim lukiem albo olac sen :P Przeciez nie kazdy cos oznacza, moze poprostu nie masz zaufania do wind, moze kiedys sie w jakiejs zacielas albo slyszalas jakas historyjke, albo jakis ciekawy film ogladalas ;) a we snie sie cos tam wyprojektowalo. Ja bym sie nie przejmowal :)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 21 sty 2008, 17:07

nie mialam przygod z winda. ale jestem ciekawa, czy to cos moze oznaczac
Yoannaaaa Kobieta
 
Imię: Yoanna
Posty: 4
Dołączył(a): 20 sty 2008, 13:51
Droga życia: 5
Zodiak: byk

Post 21 sty 2008, 19:31

Może cos znaczyć, ale nie musi. Sen jest indywidualną sprawa każdego z nas, jak i jego interpretacja, ten sam dla każdego znas mógłby znaczyć cos innego. Uważam że interpretacja Twojego snu przez kogokolwiek z nas, na podstawie tego jednego zdania które napisałaś, nie znając tego co się w Twoim zyciu aktualnie dzieje, kim dla Ciebie jest ten kolega, była by tak samo "trafna" jak te które są w sennikach (nie jestem zwolenniczką senników). Tak więc nie będę nawet próbować interpretować ale pokusiłam się aby sprawdzić słowo "winda" w tych mądrych księgach. WINDA - zmiany w sferze uczuciowej, korzystne albo niekorzystne. "Śmierć" nie sprawdzałam, ale tez jest zazwyczaj symbolem zmian, rozpoczecia czegoś nowego. Sama teraz Yoanno musisz odnieść to do swojej sytuacji, myśle że tylko Ty jestes w stanie najtrafniej go zinterpretować.
:wink:
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 22 sty 2008, 17:01

ssilvia napisał(a):Sama teraz Yoanno musisz odnieść to do swojej sytuacji, myśle że tylko Ty jestes w stanie najtrafniej go zinterpretować.

- celna uwaga!

"wyjełaś mi to z ust" Sylwia! :wink:
Dlatego aby się już nie powtarzać powiem tylko, że jeśli "wgłębisz" się w swoje wnętrze Yoanna - znajdziesz odpowiedź (zakładam, że szukasz jej naprawdę, a nie traktujesz ten post jako próbę sprowokowania rozmowy z czystej ciekawości tylko).

Pozdrawiam was serdecznie :)
Avatar użytkownikafreenergy11 Mężczyzna
Sovereign Integral
 
Imię: Rafał
Posty: 88
Dołączył(a): 24 lis 2007, 02:04
Droga życia: 11
Typ: 2w1

Post 31 sty 2008, 01:36

windy maja znaczenie ! opisze przy wolnej chwili
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 01 lut 2008, 19:13

Z góry dzięki i czekam. To ważne dla mnie.
Yoannaaaa Kobieta
 
Imię: Yoanna
Posty: 4
Dołączył(a): 20 sty 2008, 13:51
Droga życia: 5
Zodiak: byk

Post 02 lut 2008, 16:40

chyba juz mi sie wyjasnilo (szybko...) :/ ale moze kryje sie w tym cos jeszcze...
Yoannaaaa Kobieta
 
Imię: Yoanna
Posty: 4
Dołączył(a): 20 sty 2008, 13:51
Droga życia: 5
Zodiak: byk

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość