Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Komercha tu, komercha tam

Post 29 sty 2008, 21:44

Dzisiaj cały dzień z nudów i braku sił na coś konstruktywnego łaziłem sobie po internecie i muszę przyznać, że miałem niezły ubaw połączony z zażenowaniem, kiedy na każdym kroku trafiałem na odnośniki do skomercjalizowanych tandetnych wersji na praktycznie wszystko.

Najbardziej chyba rozśmiesza mnie "zestaw do rozwoju czakr" :lol: #-o

Składa się on z 7 (syntetycznych :!: ) "kamieni" i jakiegoś tandetnego wisiorka z Buddą i tymi samymi "kamieniami"

Za taki zestaw Oświecenie-zrób-to-sam liczą sobie 50 zł :D

Doprawdy zadziwiająca jest ta nasza cywilizacja czasem :-#
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 29 sty 2008, 22:01

Jesli nie wiesz o co chodzi, to chodz o pieniądze... A naiwnych nigdzie nie brakuje 8)
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 29 sty 2008, 23:25

Ale przyznasz, że niektóre formy nabijania kiesy sa tak żenujące, że aż śmieszne :D i ten advertising aaaah =D>
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 29 sty 2008, 23:47

Grzechem byłoby nie przyznać, ale tragiczne jest, że nawet na takie formy ludzie się nabierają.
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 29 sty 2008, 23:56

Skoro sprzedają, to znaczy że ludzie to kupują :(
_ _ _
 

Post 30 sty 2008, 00:00

Może by tak sklep otworzyć? :roll: tyle kamieni wokół.... :shock: jakies suche liście do woreczka :? hmmmm
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 30 sty 2008, 00:29

Sproszkowane liście magicznego klonu rosnącego kolo domu świętego Paxa... 99,- za woreczek + vat :lol: :lol: :lol:
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 30 sty 2008, 00:37

hahaha :D
kamienie zebrane z działki bogini Raduni ;) 200 zł + przesyłka gratis
z przykazaniem I -"bądź jak kamień" - przykazań 100 - działają w pełni tylko w komplecie
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 30 sty 2008, 00:42

To ja mogę napisać magiczną instrukcję obsługi. cena: nie 300, nie 400, nie 500 tylko 299zł + vat i koszty przesyłki!
_ _ _
 

Post 30 sty 2008, 00:52

Dobrze - tylko, że ja mam od razu i promocję ;) i gwarancję kolejnych 99. zakupów :D. Własciwie możemy już zakładac sklep :D
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 30 sty 2008, 01:00

W imię Raduni, Decadence i Paxa Świętego Amen [-o<

A sklep będzie się zwał PDR od pierwszych liter naszych nicków.. O członkach naszego małego stowarzyszennia (PeDeeR) będzie się również mówić od skrótu - PeDeRaści :-$ O:)
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 30 sty 2008, 11:14

Ale oczywiście środki które zbierzecie przeznaczycie na jakiś szlachetny cel, albo dalszy własny rozwój duchowy ? :wink:

Chętnie pomogę wam ulokować odpowiednio te pieniążki... pomoc bliźniemu to moje drugie Ja :D
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 30 sty 2008, 13:01

Ależ oczywiście :!:

Naszymi patronami i wzorcami do naśladowania, są najwięksi żyjący filantropowie naszych czasów, jak chociażby Tadeusz Rydzyk czy Przemysław Gosiewski.

Pieniądze TYLKO na szczytne cele :^o
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 31 sty 2008, 08:08

A ja mam oryginalny wiatr ze stajenki betlejemskiej zamknięty w butelkach od wina.
W razie nieszczęść lub choroby przyłożyć do ciała. W razie końca świata (najcięższy przypadek) otworzyć butelkę i wypuścić wiatr! Zostaniecie uchronieni od zagłady.
Cena jedynie 99zł brutto! Okazja!!! Ilość ograniczona (1 worek). :D
od 05.07.2008 Kontakt ze mną możliwy tylko przez skrzynkę i sporadycznie przez GG.W Niedługim czasie prawdopodobnie mój profil na tym forum zostanie zlikwidowany...powód : "dosyć już słów - teraz jest czas na działanie" :) Pozdrawiam wszystkich!
Avatar użytkownikafreenergy11 Mężczyzna
Sovereign Integral
 
Imię: Rafał
Posty: 88
Dołączył(a): 24 lis 2007, 02:04
Droga życia: 11
Typ: 2w1

Post 31 sty 2008, 12:03

freenergy11... brawo za poczucie humoru. =D> ja bym tak nie napisał tylko napisał to co miałem.

A miałem...

Cóż, nasza zgubiona cywilizacja próbuje na wszystkim zbić pieniądze... jak widać także na ezoteryce..

Ale my się nie damy... bo nie o to chodzi żeby jarać się tandetą, pewnie za wpływem mody czy innej osoby.

Chodzi o rozwój duchowy...

W skrócie.

Pozdro dla osoby która na zestawie do rozwijania czakr omamiła parę osób. Ale rozwinąć swoje czakry możesz tylko Ty. Dobrze że dla bardziej obeznanych jest to szczyt komerchy, a nie super okazja.
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron