Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.

Hipnagogia

Post 25 gru 2007, 14:45

Ostatnio tak z czystej ciekawosci chcialem zobaczyc reakcje organizmu jak bede liczyl oddechy z poczatku zamierzenia byly doliczyc do 1000 ale przy 300 skonczylem :P Jako ze musialem do pracy isc rano a wydawalo mi sie ze idzie to strasznie dlugo. [liczylem tylko wdechy] No i wlasciwie okolo 120 uslyszalem jak ktos mnie wola :D Dokladnie tak jakby to byl moj kumpel to byl jego glos.. Przy okolo 200 zaczely sie hipnagogie wizje pod zamknietymi oczami [takie jakie sa chwile po przebudzeniu i chwile przed zasnieciem] pojawialy sie i znikaly ale bylem w szoku jak w wizji dostalem pilka w twarz i cale moje cialo podskoczylo w lozku :D Przy okolo 90 mialem problem ze slina :D Ale nie przelykalem - lezalem na boku :P

Sproboje przetestowac niedlugo do 1000 liczenie.
Anonim
 

Post 12 sty 2008, 03:08

Anonim napisał(a):bylem w szoku jak w wizji dostalem pilka w twarz i cale moje cialo podskoczylo

mialem kiedys cos podobnego, tyle ze ja kopalem pilke i wybilo mi tak noge ze az wyszedlem z transu :P

Ojciec mojego kumpla w taki sposob polamal sobie palca u nogi - kopnal w sciane.
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron