OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Witam was Wszystkich!

Ostatnio zainteresowało mnie OOBE

Nie chodzi mi o to żeby ktoś mi powiedział jak osiągnąć OObe żebym dzisiaj zaraz go doznał, jak nie z takich, natomiast proszę o


1. 3 najskuteczniejsze techniki osiągnięcia Oobe, relax itp(najlepiej od osoby która zaczynała od nich)

2. Czy mogę próbować osiągać oobe idąc spać? (wiem że nie mogę poprostu iść spać, chodzi mi o to czy może to być późna pora i czy mogę relaxować się w łóżku (bez skojarzeń)

3. Na allegro widziałem jakieś durne płyty z muzyką niby do oobe czy to prawda?

4.Jestem maniakiem czegoś czego sam nie wiem jak nazwać, kiedy idę spać,
wyobrażam sobie obrazy, konkretne sytuacje, dialogi które są dla mnie bardzo miłe
np. Jadę najnowszym bmw przez miasto, mam własny dom, zapraszam kumpli na impreze,
mam dużo kasy, stosunki partnerskie :lol: Zdarza mi się to praktycznie każdej nocy, może jestem jakiś psychiczny ale obrazy które sobie stwajam są coraz bardziej wyraźne i realistyczne dla mnie, Czy coś takiego może być mi pomocne na mój start z OOBE?

5. Przepraszam za błędy Ortograficzne. :D I czekam niecierpliwie na odP :P :thumbright:
888934000buli Mężczyzna
ASTRAL TRAVELS lastminute
 
Imię: Kamil
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2007, 23:21
Droga życia: 11
Typ: dupa
Zodiak: Bliźnięta

Post 14 lis 2007, 01:25

1. Metoda przerywanego snu, 4+1, dodatkowo zaloz sobie dziennik snow. Metoda dla ludzi ktorym nie chce sie relaxowac, medytowac, transowac itp :P szcegoly o tej metodzie na forum, juz bylo :P

Metoda z pkt 2 tez jest dobra.

Mozesz sprobowac dudnien roznicowych. Program BWG (Brain Wave Generator) badz I-Doser do zmiany czestotliwosci fal mozgowych.

2. Tak, kladac sie rozluzniasz wszystkie miesnie a potem starajac sie odrzucac wszelkie mysli ktore Cie nachodza starasz sie byc jak najdluzej przytomny i swiadomy siebie. Mozesz sie skupic na wdechu i wydechu, albo wpatrywac sie w czern przed powiekami. Po jakims czasie moze sie pojawic odczucie falowania, unoszenia, plyniecia ciala potem paraliz przysenny, jakies piszczenie, szumy, trzaski w glowie i moze CI sie udac wyjsc :)

3. Najlepiej popytaj sie tych co to kupili co sadza o produkcie, tak naprawde sam mozesz sobie taka plyte zrobic i to za darmo. Brain Wave Generator + jakas spokojna mp3 + program do mixowania nakladania dwoch sygnalow dzwiekowych Wg mnie szkoda kasy.

4. Wszelkie projekcje umyslu Ci sie przydadza :) Psychiczny tez nie jestes ;) wiele osob tak potrafi :)

5. Prosze bardzo, niewiele tego bo duzo jest juz na forum a tu tylko taki maly skrocik :)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 14 lis 2007, 09:14

Witam ponownie!!

Wczoraj w nocy doświadczyłem czegoś innego, relaxowałem się itd i po pewnym czasie
czułem mrówienie na całym ciele, dudnienie w głowie a do tego uczucie jakby moje
łóżke obracało sie o 360 i ciągle wirowało. NAturalnie przestraszyłem się i przerwałem trans :D

Pozdrawiam!
888934000buli Mężczyzna
ASTRAL TRAVELS lastminute
 
Imię: Kamil
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2007, 23:21
Droga życia: 11
Typ: dupa
Zodiak: Bliźnięta

Post 14 lis 2007, 15:48

888934000buli napisał(a):Wczoraj w nocy doświadczyłem czegoś innego, relaxowałem się itd i po pewnym czasie
czułem mrówienie na całym ciele, dudnienie w głowie a do tego uczucie jakby moje
łóżke obracało sie o 360 i ciągle wirowało. NAturalnie przestraszyłem się i przerwałem


Kamil, według mnie popełniasz podstawowy błąd.
Twoja podświadomość nie wie, czego ty chcesz i dla tego zmusza cię poczuciem strachu do zakończenia twych medytacii.
Jeżeli np. chcesz doznać podruży po za ciałem, musisz to wyjaśnić swojej podświadomości o co ci chodzi, do puki tego nie zrobisz, to będzie tak jak do tej pory.
Jeszcze jedno, bardzo ważne.
Zanim zaczniesz medytować powiedz, że do ciała możesz wrucić zawsze, kiedy tylko tego zapragniesz, to tak, na wszelki wypadek, to takie zabespieczenie.
jangabik Mężczyzna
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11 lis 2007, 01:26

Post 14 lis 2007, 19:19

Kamil, ja tez za pierwszym razem kiedy mialem silne prady po ciele przerwalem je bo sie przestraszylem, taka nowosc dla mnie i nieznane doswiadczenie, po chwili zaczalem sobie pluc w brode ze to zakonczylem i zmarnowalem okazje :P Czesto tak bywa ze na poczatku to przerywamy ale przynajmniej juz wiesz jak to ma wygladac :) nastepnym razem poprostu brnij w to dalej i sie nie boj :)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 16 lis 2007, 00:26

Cześć Kamil :wink:

Sądze, że byłeś blisko, ale to tylko przypuszczenie małego ludka. W każdym bądź razie objawy mogą na to wskazywać.

Z tym wirowaniem miałam jeden taki przypadek i to na długo przed moimi późniejszymi doświadczeniami. Położyłam się na małą drzemkę. Nie spałam, leżałam sobie i o czymś rozmyślałam. Po chwili poczułam wirowanie, czułam się jakbym kręciła się na karuzeli. Wirowanie ustało a do mnie dotarło że widzę swój pokój, tylko z perspektywy bycia pod sufitem. Nie miałam uczucia wychodzenia z ciała, nie czułam też jakoś fizycznie siebie tam na górze. Czułam jak leżę na łóżku tylko moje oczy były gdzie indziej. Chciałam wstać, ale nie mogłam się ruszyć (paraliż). Perspektywa postrzegania zaczęła się skracać, tak jak bym się obniżała w dół, tylko ja nie czułam żadnego ruchu. Gdy byłam "tymi oczami" dosłownie tuż nad sobą to poczułam takie lekkie puknięcie w głowę. I wtedy się ocknęłam.

Co do samych technik to chyba musisz popróbować i sam wybrać. Bo na każdego z nas mogą działać różnie. To samo się tyczy odpowiedniej godziny.
Ja dopiero teraz w październiku zaczęłam się w nie bawić. Niestety nieregularnie i przemiennie, więc na razie nie mogę stwierdzić czy miały one wpływ na OBE które w tym czasie miałam. Muszę chyba zacząc to rejestrować, to może wtedy dojdę do jakiś wniosków.

A co stosowałam?

1. Przez 3 dni słuchałam presetów na OBE udostępnionych przez Storma. W tym czasie nic się nie wydarzyło. Raz niestety usnełam a dwa razy doszłam do stanu powiedzmy lekkiego odrętwienia ciała. Później według wskazówek Storma zrobiłam sobie przerwę w słuchaniu i w tym czasie miałam dwa OBE pod rząd. Z tym, że jedno było bardzo krótkie. Po wyjściu zaraz zaczęło mnie ściągać z powrotem.
2. Nawet dobre rezultaty dało słuchanie sygnałów WILD-OBE na wywołanie LD polecone przez Anonim`a. Dla niezorientowanych jest to 10 głuchych plików (tzn bez nagrania) i w każdym pliku pod koniec jest sygnał na wybudzenie. Czyli spokojnie mamy sobie zasnąć a ten sygnał w czasie snu ma rozbudzić naszą świadomość. Oczywiście pierwsze dzwięki możemy słyszeć nie śpiąc, zależy od tego jak kto szybko usypia. Ja nie spałam przez 5 pierwszych dzwięków czyli jakieś 30-40 min. Słuchałam tego dwie noce pod rząd.
*Pierwszej nocy śnił mi się mój znajomy z którym o czymś tam rozmawiałam. I kiedy śpiąc usłyszałam ten dzwięk to od razu sobie przypomniałam o OBE. Tylko ta moja świadomość była troszkę kiepska bo skończyło się na tym, że ja w tym śnie zmieniłam temat rozmowy i zaczęłam opowiadać kumplowi o OBE :)
*Drugiej nocy było już lepiej, bo po usłyszeniu sygnału wiedziałam że to jest sen i przypomniałam sobie o eksperymentach z odwiedzinami. Niestety późniejsza weryfikacja nie potwierdziła, że doszło do jakiś odwiedzin.
3. I ostatnia metoda 4+1. Nie zamierzona (z wtorku na środę) :D Połozyłam się bardzo wcześnie po 21, a obudziłam koło 1 w nocy. Pózniej usnęłam chyba koło 2. I było OBE nawet dosyć wyraźne ale juz w trakcie miałam wątpliwości czy trafiłam tam gdzie chciałam. Późniejsza weryfikacja potwierdziła niestety moje wątpliwości. Zresztą wydaje mi się że to OBE przeszło później w zwykły sen.

To tak na razie w telegraficznym skrócie :)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 30 lis 2007, 20:54

Nareszcie ktoś kto wykorzystuje moje presety zgodnie z instrukcją, chwała ci za to Sylwia.
Fajnie, że ci pomogły.
MOJA STRONA O HEMI-SYNC: hemisync.openwebster.com - zapraszam.
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość