Psychologia, działanie mózgu.

Metoda Silvy

Post 22 sie 2006, 11:28

Witam to mój pierwszy post na forum :)

Chciałem zaczerpnąć opini szanownych użytkowników co do metody Silvy. Zetknęliście się z nią już ? Czy jest to dobra droga do rozpoczęcia rozwoju duchowego ? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)
poszukiwacz Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:26

Post 22 sie 2006, 12:07

poszukiwacz napisał(a):Czy jest to dobra droga do rozpoczęcia rozwoju duchowego ?


to jest metoda samokontroli umysłu, a z rozwojem duchowym może mieć tyle wspólnego co spacer po parku...

na początek, może być ok... ale tylko na początek, a jeśli szukasz czegoś więcej od razu, to może zainteresuj się Huną :> :)
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 15 lis 2006, 23:25

Ja też zaczęłam od Igo stopnia, potem drugi i trzeci (w Wa-wie).
Niektórzy by nie polecali. Ja jestem za. Taka była moja droga.
Każdy ma prawo do swojej. Idz tam gdzie Cię intuicja prowadzi.
Zawsze odpowiadaj za Siebie. Zwalanie na innych, obwinianie ich to wypieranie się Własnej Mocy.
Ewa BW Kobieta
 
Posty: 95
Dołączył(a): 04 wrz 2006, 00:56

Post 04 paź 2007, 22:25

czy ta metoda pomogła komuś w powrocie do zdrowia?
czy stosowanie tej metody komuś wpłyneło na zdrowie fizyczne?
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 05 paź 2007, 00:03

Jakieś 6 lat temu robiłem kurs 1 stopnia ,parę miesięcy później 2 we Wrocławiu
1 częśc 3-dniową polecam wszystkim z czystym sercem
2 2-dniowa jak dla mnie strata pieniędzy(w 80 procentach powtórka części pierwszej)

poszukiwacz napisał(a):Czy jest to dobra droga do rozpoczęcia rozwoju duchowego ?


Napewno

Nauczysz się jak wyciszac umysł,relaksacji,wizualizacji( co pomoże Ci w przyszłości w medytacji)nauczysz się jak zestrajac sie z intuicją,jest wiele technik pamięciowych czy diagnozujących(nawet na odległośc)możesz czasami w trakcie kursu zaskoczyc samego siebie

Idź na pewno nie będziesz żałował,i witaj na forum :)

anilA napisał(a):czy ta metoda pomogła komuś w powrocie do zdrowia?


Były tam techniki takie jak stół do leczenia czy laboratorium które wspomagały powrót do zdrowia,zresztą bardzo chwalone przez uczestników kursu
Ostatnio edytowano 05 paź 2007, 01:12 przez Silas, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikaSilas Mężczyzna
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: ....
Zodiak: Lew

Post 05 paź 2007, 01:08

pewnie kiedyś się na to zapiszę :)
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Re: Metoda Silvy

Post 01 gru 2011, 13:57

Dla mnie jest czymś dobrym. Czasami stosuje niektóre techniki, również terapeutycznie. To rodzaj takiego przybornika który pomaga poruszać się po rożnych przestrzeniach umysłu i panować nad tym co się dzieje. Jeśli chodzi o rozwój duchowy to myślę, że można to przyrównać do farb. Jeśli chcesz zostać artystą przydadzą Ci się farby, ale to co ci da ich posiadanie zależy od tego co z nimi zrobisz. Jeden zostanie nowym Rembrandtem, inny będzie wypisywał na murach brzydkie wyrazy.
jassa
 
Imię: Ewa
Posty: 10
Dołączył(a): 01 gru 2011, 12:23
Droga życia: 3
Zodiak: baran

Re: Metoda Silvy

Post 17 maja 2012, 14:31

Jestem absolwentem metody Silvy: kurs podstawowy, kurs Ultra i najlepszy - esencja wiedzy twórcy kursów Silvy, czyli kurs: Silva Ultramind ESP System. Żeby wszystkie techniki z kursu działały u danej osoby - samouka, to nie ma takiej możliwości, bo na kursie jest programowanie umysłu i ustalanie tzw. punktów odniesienia w umyśle.
Można bezpłatnie ściągnąć sobie i korzystać, nagranie MP3, przy którym osiąga się głębokie poziomy umysłu - alfa i teta, nagranie nazywa się "wejście do centrum" i jest częścią kursu Silva Ultramind ESP, nagranie jest na tej stronie: www.silvaultramind.pl
Korzystanie z tego nagrania bardzo przyśpieszy osiąganie głębokich poziomów umysłu- alfa i teta, rozwija zdolności jasnowidzenia, relaksuje i rozwija intuicję.
marco321
 
Imię: Mariusz
Posty: 4
Dołączył(a): 17 maja 2012, 14:08
Droga życia: 5
Zodiak: panna

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości