Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.

Stan Alfa ?

Post 27 sie 2006, 23:35

Próbując się wprowadzić w stan alfa (pozycja leżąca, zamkniete oczy, rozluźnienie, odliczanie od tyłu) po jakimś czasie, odczuwam dziwne wibracje przed oczami. Cały obraz mi lata, tak jakby ktoś mną potrząsał, po chwili mijają. Leżąc tak, z czasem zaczynam czuć nienaturalne odchylenie do tyłu. Moje cialo leży a czuje jakby było odchylone pod kątem 90 stopni, jakbym stał, czasem nawet bardziej odchylam się. Głowa spoczywa ciągle w tym samym miejscu poziomo, czuje w niej napięcie. Dziś zdarzyło mi się to siedząc przed komputerem, gdy miałem otwarte oczy.

Te przeżycia wydają mi się troche dziwne, więc opisalem to tutaj z myślą, że pomożecie mi rozwiać wątpliwosci ; )
Nathard Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 28
Dołączył(a): 26 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Wrocław
Typ: 4
Zodiak: Waga

Post 29 sie 2006, 21:37

Wydaje mi się wszystko okej, gdy zaczynałem medytować też tak miałem, wtedy tez myślałem o stanie alfa itp. ;).
"Gdy wyzwanie spotyka się z siła, rodzi się kreatywność dążenia do celu."
Avatar użytkownikaJutro Mężczyzna
whoever
 
Imię: Tomek
Posty: 48
Dołączył(a): 10 maja 2005, 21:45
Lokalizacja: poludnie
Droga życia: 3
Typ: 4w3
Zodiak: Ryby

Post 27 wrz 2007, 00:17

Wiesz Natard te doświadczenia są jak najbardziej naturalne dla osób w temacie i zwiastują jeszcze głębsze stany. Ja ci mogę dla uspokojenia powiedzieć, że też mnie czasem powykrzywia, poobraca, nawet zmiażdży i rozciągnie (rzadziej :D ) jedyne co można wtedy zrobić to nie zwracać na to uwagi by się nie rozbudzić.
pozdr.
MOJA STRONA O HEMI-SYNC: hemisync.openwebster.com - zapraszam.
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Post 27 wrz 2007, 16:53

Wszystko jest ok. Pamiętaj tylko, żeby nie przywiązywac się zbytnio do tych "efekciarskich" odczuc; to tylko stan umysłu, taki jak inne. Obserwuj to, bez żadnego oceniania.
Jeżeli to przestanie ci się przytrafiac, nie musi to wcale oznac żadnego cofnięcia w rozwoju :)
Avatar użytkownikaTerrorizen Mężczyzna
Kill that mind!
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27 wrz 2007, 12:58

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron