OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Post 24 wrz 2007, 12:59

Cieszę się, że są zainteresowani. :P :P :P

Meph napisał(a): Tylko właśnie jest jeden problem na który zwrócił uwagę Anonim, jak do mnie trafisz...?

Zrobie tak jak w przypadku kiedy odwiedzam osoby mi znajome, a które mieszkają daleko ode mnie.. Myślę, że poprzez nasze rozmowy tu na forum coś nas już łączy i że nie jesteśmy całkiem obcymi dla siebie ludzmi. To powinno wystarczyć aby do was trafić.


Anonim napisał(a):
ssilvia napisał(a):To byłby dla mnie szok jak któregoś dnia, ktoś z was by mi powiedział jak na mnie wołają.


Hmm we snie raczej nie byloby to szokiem

Chodziło mi o to, że w czasie "spotkania" powiem wam moją ksywkę, której w tej chwili nie znacie. I gdyby później ktoś z was ją podał w rzeczywistości tu na tym forum, to byłby jakiś dowód.

Anonim napisał(a): Jeszcze mialbym taka prosbe do osoby ktora mnie odwiedzi zeby sprobowala mnie nauczyc OBE. W LD podobno jest bardzo latwo ale ja mam taka glupia wade ze sie nie zastanawiam co robic w LD tylko odrazu to robie wiec moge sobie nie przypomniec ze mam sie nauczyc OBE wiec niech ta osoba odegra role mentora ;D I po drugie mialbym wieksza motywacje zeby wyjsc ciala i mniej strachu :wink:

Anonim mała wskazówka. Często w przypadku LD wygłada to tak. Nagle następuje przebłysk świadomości i euforia...... chwileczkę przecież to mi się tylko śni. I tu jest pies pogrzebany, bo sen kojarzy nam się z iluzją. Zaprogramuj się tak, że w takiej chwili przypomnisz sobie, że jesteś po za ciałem, a nie że jest to tylko sen. Możesz sobie chwilke polatać , a następnie pomyśl o swoim ciele fizycznym, o tym że w tej chwili leżysz w łóżku. Powinno cię ściągnąć do ciała. Nie otwieraj oczu i postaraj się za bardzo nie rozbudzać (coś na pograniczu jawy i snu). Następnie pomyśl, że znów chcesz wyjść. Jeżeli się nie rozbudzisz na dobre to powinno ci się udać i fizycznie poczujesz rozdzielanie z ciałem.
Możesz się przestraszyć, to naturalne. Ale nie bój się, przecież przed chwilą z tamtąd wróciłeś, tylko że brałeś to za sen.
Uważam, że granica między LD i OOBE jest bardzo płynna. W każdym przypadku jesteśmy po za, tylko w różnym momencie to sobie uświadamiamy i dlatego odbieramy to jak dwa różne doświadczenia.


anilA, jak dobudzę chłopaków to wpadniemy razem do ciebie na kawkę :thumbright:


Sławek napisał(a):Mhm, fajny pomysł. mogę się dołączyć? :)
Tylko godzinę podajcie

Witamy kolejnego zainteresowanego :wink:
Z tą godziną będzie gorzej, bo ja niestety nie wiem kiedy będę miała OOBE :-k

Meph napisał(a): Oj, będzie się działo :D :D :D

Mam taką cichą nadzieję

Wymyślcie jakieś hasło. Ja już dzisiejszej nocy nastawiałam się na odwiedziny, ale niestety całą noc smacznie spałam :)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 24 wrz 2007, 13:52

ssilvia napisał(a):Możesz sobie chwilke polatać , a następnie pomyśl o swoim ciele fizycznym, o tym że w tej chwili leżysz w łóżku. Powinno cię ściągnąć do ciała


Juz raz chcialem w LD sobie polatac pojawilem sie w lozku i przez przypadek prawie wyszedlem z ciala, juz bylem troszeczke nad cialem gdy nagle jakies takie dziwne uczucie mialem cos jakby bol glowy w sumie to nawet nie byl bol - ciezko to opisac sprobowalem drugi raz to samo a pozniej zajelem sie czyms innym ;P Czy takie uczucie jest przy OBE? bo szczerze powiedziawszy o OBE malo czytalem. Chyba nastawie sie dzis na LD - pojde wczesniej spac i sprobuje wyjsc z ciala.

ssilvia napisał(a):anilA, jak dobudzę chłopaków to wpadniemy razem do ciebie na kawkę


Nie lubie kawy ;P
Anonim
 

Post 24 wrz 2007, 14:58

hehe to mogę też zrobić herbatkę, soczek owocowy albo pifko popijemy :wink: :D
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 24 wrz 2007, 15:45

Ja dzisiaj nastawilem budzik na 4:00 zeby sobie posiedziec tak z pol godz i dalej isc spac ale nawet nie pamietam jak go wylaczalem :P

No ladnie :D najpierw wspolny materacparty a teraz jescze szykuje sie imprezka w astralu :D:D:D Alez mi sie zaczyna podobac :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 24 wrz 2007, 22:14

Anonim napisał(a):Juz raz chcialem w LD sobie polatac pojawilem sie w lozku i przez przypadek prawie wyszedlem z ciala, juz bylem troszeczke nad cialem gdy nagle jakies takie dziwne uczucie mialem cos jakby bol glowy w sumie to nawet nie byl bol - ciezko to opisac sprobowalem drugi raz to samo a pozniej zajelem sie czyms innym ;P Czy takie uczucie jest przy OBE? bo szczerze powiedziawszy o OBE malo czytalem. Chyba nastawie sie dzis na LD - pojde wczesniej spac i sprobuje wyjsc z ciala.

Dziwne uczucia w głowie mam przy każdym OBE. Najpierw lekkie miejscowe pulsowanie. Gdy się unoszę to mam wrażenie jakby mi ktoś wsadził dużą strzykawkę w głowe i próbował wyssać powietrze ze środka. Kiedy już "wyjdę" to to uczucie mija. Dziwne uczucie występuje również kiedy będąc w OBE bardzo szybko się przemieszczam. I tak jak napisałeś, to nie jest ból, ale nie jest to przyjemne.

Anonim napisał(a):
ssilvia napisał(a):anilA, jak dobudzę chłopaków to wpadniemy razem do ciebie na kawkę

Nie lubie kawy ;P

Ja też, ale tak się mówi. :P

Meph napisał(a): No ladnie :D najpierw wspolny materacparty a teraz jeszcze szykuje sie imprezka w astralu :D :D :D Alez mi sie zaczyna podobac

Mi też, mam tylko nadzieję, że naprawdę coś z tego wyjdzie [-o< a nie skończy się tylko na gadaniu. Chociaż nawet gdyby nic nie wyszło to sama ta atmosfera podniecenia naszymi planami jest fajna. :wink:
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 25 wrz 2007, 00:42

ssilvia napisał(a):Dziwne uczucia w głowie mam przy każdym OBE. Najpierw lekkie miejscowe pulsowanie. Gdy się unoszę to mam wrażenie jakby mi ktoś wsadził dużą strzykawkę w głowe i próbował wyssać powietrze ze środka.

Też mam dziwne uczucia w głowie, a raczej na niej. Takie jakby masowanie tysiącami palców - takie rzeczy dzieją sie jak jesteś w głębokim transie, dlatego czakrę korony nazywają też czakrą tysiąca płatków lotosu.

A co do tego astralparty - to może zawitam :P hehehe
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 25 wrz 2007, 01:16

ssilvia napisał(a):Mi też, mam tylko nadzieję, że naprawdę coś z tego wyjdzie [-o< a nie skończy się tylko na gadaniu. Chociaż nawet gdyby nic nie wyszło to sama ta atmosfera podniecenia naszymi planami jest fajna. ;)

No ja przyznaje ze najwieksze nadzieje pokladam w Tobie i Radunii :D Chyba ze mi wczesniej sie uda wyjsc ;) A plany juz nakrecaja na powodzenie :)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 25 wrz 2007, 03:41

Oj do mnie nawet jak dzis zawitacie to lipa bedzie bo zasnac nie moge przez to ze zawczesnie poszedlem spac nie cierpie bezsennosci :(
Anonim
 

Post 25 wrz 2007, 12:03

Radunia ostatnio to tylko zasypia i to zanim zdąży pomyśleć o czymkolwiek.. :( Muszę w takim razie poświęcać więcej czasu na sen (te 2-3 godzuiny to zdecydowanie chyba za mało?) aby się z Wami spotkać :D
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 25 wrz 2007, 13:41

EJ! moment, Wy chcecie sie spotykać o 4-5 nad ranem?;p
Ja proponuje 24 albo 23.
Ja wczoraj byłem "tam i tu", ale nic specjalnego, koło 23-1 w nocy.
to jak? dogadajmy sie dokładnie!
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa

Post 25 wrz 2007, 13:56

To musiałabym pójść wczesnie spać ...
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 25 wrz 2007, 14:01

Z godzina to jest problem, plan narazie jest taki ze jak ktos juz wyjdzie to wybudza reszte, a spac to tez chodze pozno, wiec ta 24 tym bardziej 23 zupelnie odpada, przynajmniej ja wtedy w to nie wejde... Radunia tez nie a i kilka osob czasem widze na forum kolo nawet 1-2 w nocy... Dlatego pozniejsze godziny chyba sa bardziej odpowiednie.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 25 wrz 2007, 15:08

Meph napisał(a):Dlatego pozniejsze godziny chyba sa bardziej odpowiednie.


W rzeczy samej ja wczoraj probowalem wczesniej isc o 23 zeby miec LD i lipa nie spalem do 4 i wstalem bo stwierdzilem ze i tak nie zasne cale szczescie ze piwo mialem to wypilem i zasnelem kolo 6 :evil:
Anonim
 

Post 25 wrz 2007, 17:06

Co prawda nie chodzę poźno spać (gdzieś tak między 24 a 1) ale też jestem za późniejszą porą, gdybyśmy mieli ustalać jakieś godziny.

Dzisiaj w nocy miałam małego OBE-ika. Nie cierpie ich. Niby wiem, że to sie stało, ale wszystko jakies niewyraźne, krótkie. Często przy takich OBE-ikach wiele nie pamiętam oprócz tego że się wydażyły. Dzisiaj pamiętam, że "wychodziłam", ale moja świadomośc była tak mglista, że nie wiem nawet gdzie byłam. W pewnym momencie uświadomiłam sobie że przecież miałam was odwiedzać, no i d... film mi się urwał. :-s

Ten OBE-ik napawa mnie jednak optymizmem. Bo jaki był to był, ale pierwszy od trzch miesięcy. Ostatnie "solidne" OBE miałam w czerwcu i od tamtej pory jakby mnie ktoś zaklął.

Muszę chyba sama spróbować wywołac OBE a nie tylko czekac na "spontaniki" [-o<
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 28 wrz 2007, 12:48

No ja dzisiaj w nocy sie przebudzilem na troche, ale rano zapamietalem ledwo fragment jakiegos snu z dziadkami. OBEika zadnego sobie nie przypominam, nawet najmniejszego ;)

ssilvia napisał(a):Muszę chyba sama spróbować wywołac OBE a nie tylko czekac na "spontaniki" [-o<

OJ tak tak tak :D Bo ja wiele w Tobie pokladam nadzieji :) Ale zeby nei bylo ze ide na latwizne sam tez probuje :)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości