OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Post 20 wrz 2007, 12:44

Meph napisał(a):Jeszcze tak propos twojeo presetu, zauwazylem ze kiedy sluchalem go wieczorem, po pierwszej 20 minutowej serii widze migotliwe obrazy, czuje ze powoli mam zamiar odplynac ale nie usypiam, po pewnym czasie musze zdjac jednak sluchawki bo jestem troche zmeczony i czuje ze musze sie zwyczajnie polozyc spac


Nie jest to hipnanogia? Bo z tego co piszesz to wszystko na to wskazuje. W hipnanogii obrazy sie pojawiaja tuz przed zasnieciem. Ja raz mialem 3 sec obraz pieknego krajobrazu nie ma czegos takiego na ziemi a wszystko biło białym swiatlem ;D Tylko szkoda ze sie skupilem na tym co widze i wszystko zniklo :( Rano czesto mam te obrazy jak sie budze i chce dalej spac [a ja czesto sie budze codziennie z 3-4 razy i spie do 10 -11 ;D] tylko ze wtedy ich nie pamietam bo zasypiam odrazu.

Wez sproboj przesluchac to nagranie dopoki nie zasniesz zastosuj taka metode: sluchaj na fotelu zeby bylo wygodnie i trzymaj w reku lyzeczke tak zeby w razie zasniecia wypuscic lyzeczke i sie obudzic proponuje postawic jakis talerz zeby huku narobilo ;D [bo z muzyka musi troche huku narobic]Probuj zachowac swiadomosc jak najdluzej i nie proboj kontrolowac tego co widzisz bo to nie LD ;P Najlepiej zebys mial pare lyzeczek pod reka jakbys wypuscil tamta i sie obudzil to zebys nie musial robic zbyt duzo ruchu bo wtedy sie wybudzisz calkowicie. I napisz czy ci sie udalo ;D
Anonim
 

Post 25 wrz 2007, 09:24

witam wszystkich. interesują mnie dźwięki hemi-sync. widzę, że niektórzy już coś na ten temat wiedzą. mam prośbę aby ktoś rzucił mi na priv ładną muzyczkę albo chociaż dał linka gdzie mógłbym tego odsłuchać. z góry dzięki.
savage7 Mężczyzna
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 wrz 2007, 10:59

Post 25 wrz 2007, 13:55

Ladna muzyczka ;) no dla niektorych moze byc ladna ;) Sa dwa popularne programy do ktorych jest pelno prsetow Brain Wave Generator i I-Doser, wpisz w googlach nazwe i Voila :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 25 wrz 2007, 15:11

Meph, stosowales ta metode co ci opisalem?
Anonim
 

Post 25 wrz 2007, 19:34

Metody z lyzeczkami nie stosowalem jeszcze ale kiedys wyprobuje, tylko napewno nie przy tym nagraniu bo przy nim nie moge w ogole usnac :P predzej przy jakiejs zwyklej chilloutowej muzyczce.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 25 wrz 2007, 20:00

Hmm w sumie to sie powinno bez nagrania ;P Ale ja ostanio probowalem wczoraj przy pomocy autohipnozy i znow mialem obraz chwile nawet nie wiem kiedy przelaczyl sie utwor na mp4 tak odplynelem ;D [ja mam o tyle latwiej ze nie zasypiam zreszta w tym nagraniu jakby ktos zasnal sa dzwieki budzace co jakis czas] a pozniej bateria siadla i nie dolecialo do rozluznienia i otwarcia oczu na nagraniu i musialem sam wychodzic z tego - paraliz taki ze ciezko bylo noga ruszyc ;D Jesli ktos zainteresowany nagraniem to moge wrzucic na serwer.
Anonim
 

Post 27 wrz 2007, 00:03

Jesli ktos zainteresowany nagraniem to moge wrzucic na serwer.


To ja poproszę.

A zainteresowanym chciałbym polecić mój kolejny presecik: theta.mp3 (fajnie się go słucha z muzyką Vivaldi'ego włączoną np w WMP).

Służy on do osiągania stanu umysłu teta a co za tym idzie takich rzeczy jak autohipnoza, oobe.
Jak zawsze proszę o opinie!
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Post 27 wrz 2007, 10:27

storm napisał(a):
Jesli ktos zainteresowany nagraniem to moge wrzucic na serwer.


To ja poproszę.

A zainteresowanym chciałbym polecić mój kolejny presecik: theta.mp3 (fajnie się go słucha z muzyką Vivaldi'ego włączoną np w WMP).

Służy on do osiągania stanu umysłu teta a co za tym idzie takich rzeczy jak autohipnoza, oobe.
Jak zawsze proszę o opinie!


a czy muszę tego słuchać w raz z innym utworem czy mogę tylko to samo?
savage7 Mężczyzna
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 wrz 2007, 10:59

Post 27 wrz 2007, 11:40

Mozesz osobno, delikatny podklad muzyczny uprzyjemnia tylko sluchanie a dzieki tym szumom (dudnieniom roznicowym ktore przestrajaja fale mozgowe) dzialanie jest to samo (no albo podobne, nie dam sobie reki uciac ;) )
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 27 wrz 2007, 14:32

Kiedyś słyszałem, że profesjonalne dźwięki hemi-sync zawierają podkłady muzyczne bo ich słuchanie ma silny wpływ na emocje i dlatego gdy jest się blisko głębokiego transu niwelują one emocje, które jak wiadomo mogą wszystko zniszczyć. Poza tym muzyka paru wielkich kompozytorów takich jak Mozart, Bach jest w tym wyjątkowo skuteczna.
Świadczyć może o tym fakt, że muzyka Bacha bywa stosowana jako "znieczulenie ogólne" przed poważnymi operacjami chirurgicznymi!! a to dlatego, że jest najlepszą do wprowadzania w stan theta w którym człowiek ma kontrolę nad bólem. Raz stosowałem ją jako podkład i jest nawet niezła.

A polecam Vivaldiego bo dość nieźle zwraca na siebie uwagę podczas transu i nie dopuszcza do całkowitego rozbicia myślowego (oczywiście tak jak napisał Meph podkład nie jest obowiązkowy). 8)
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Post 29 wrz 2007, 21:31

Drugi presecik potestuje dogram se sugestie i zobaczymy jak zadziala :sleepy5:
Anonim
 

Post 05 paź 2007, 20:46

ALERT!!!! ALERT!!!! ALERT!!!! Ludzie temat nam zdycha...
no i co Anonim jak się spisał mój presecik.
MOJA STRONA O HEMI-SYNC: hemisync.openwebster.com - zapraszam.
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Post 07 paź 2007, 18:45

Presecik jeszcze nie przetestowalem bo studia sie zaczely i mniej czasu mam no ale powinnem niedlugo przetestowac.
Anonim
 

Post 12 paź 2007, 18:09

Ten presecik jest genialny chyba mialem przez niego prawie oobe choc to nie bylo moim zamierzeniem wiec nie wyszlo - mialem dziwny sen z duchami a potem paraliz gdybym odzyskal swiadomosc to kto wie :D wyprobuje go jeszcze dzis i dam znac co do autohipnozy jest dobry.
Anonim
 

Post 12 paź 2007, 22:36

Fajnie słyszeć, że ci się spodobał na mnie też działa podobnie (a każdy mój preset, który tu prezentuje działa prawie zawsze - dlatego uważam że hemi-sync jest genialnym rozwiązaniem).
Okej jeśli tamten ci się podobał to mój najnowszy presecik BĘDZIESZ UBÓSTWIAŁ. Od paru dni pracuje nad presecikiem do osiągania oobe i mam coś bombowego... po jego przesłuchaniu czuć, że się zapadasz w łózko, albo że wrosłeś w ziemie, czuć też drętwienie kończyn zwiastujące paraliż.

INSTRUKCJA (bardzo ważna!):


Presecik oobe.mp3 bardzo ciężko przyzwyczaja do siebie mózg dzięki dynamicznej zmianie audible pitch dlatego można go dość często słuchać doświadczając głębokich stanów umysłu.

Słuchać go należy wieczorem (w całości! - 50 min) o ustalonej godzinie np: o 20:00 przez trzy dni pod rząd. Jeśli ustalisz inną godzinę słuchania np 21:00 to się jej trzymaj. Ważne jest by przesłuchiwać go wieczorem o ustalonej godzinie. Przy takim słuchaniu mózg wpada w coś w rodzaju rezonansu (możesz czuć dziwne wibracje gdy go nie słuchasz). Po trzy dniowej serii słuchania należy zrobić 2-3 dni przerwy i dalej można przeprowadzać trzy dniową serie. Słuchać go należy bez żadnych podkładów muzycznych dość głośno ale bez poczucia dyskomfortu poprostu będąc zrelaksowanym.

oobe.mp3
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron