OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Adi i Anupadaka

Post 19 cze 2007, 15:38

Czytając traktat o projekcji astralnej jest tam wzmianka o dwóch wymiarach: Adi i Anupadaka. Czy ktokolwiek wie coś o tych wymiarach?
Samael Mężczyzna
 
Imię: Krzysztof
Posty: 8
Dołączył(a): 19 cze 2007, 15:13
Zodiak: Ryby

Post 19 cze 2007, 17:45

Samael napisał(a):Adi i Anupadaka

To sa chyba wymiary umieszczone najdalej.

Ktos kiedys napisal (cytuje z pamieci, autora nie pamietam :P) 'mowia ze te wymiary nie sa dostepne dla zwyklych ludzi, ale przeciez ktos je nazwal i opisal' , ale na ich opis nigdy tez nie trafilem... chociaz... cos mi szumi w glowie teraz, cos o Bogu (nie jestem pewny czy to do tych :P) ze stajesz sie jednoscia z bogiem na ktoryms z nich.... nie wiem :)

Odpowiadajcie szybko bo temat mnie ciekawi :P
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 19 cze 2007, 19:02

W jednym jak i w drugim jest wielka światłość i poczucie bezpieczeństwa. W wyższym (to chyba jest Adi) zjednaczamy się w zupełności z Bogiem. W sumie chodzi o to, że niczego innego nam nie potrzeba - to jest jak powrót do Źródła. Ponoć... :)
*Talga Vassternich.
*Ternet Nosce.
*Poszukiwacz Prawdy
Forum nie tylko młodych pisarzy -> www.questi.fora.pl
Avatar użytkownikaMesive Mężczyzna
Poszukiwacz Prawdy
 
Posty: 94
Dołączył(a): 07 sty 2006, 19:15
Lokalizacja: k.Częstochowy
Droga życia: 1
Typ: 2w1
Zodiak: Bliźnięta

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron