Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

RUNY

Post 02 sty 2006, 22:48

Macie jakąs praktyke, doświadczenie z runami?
Jesli tak prosił bym o wpisywanie opini...
Mam nadzieje że znajdą sie takie osoby, bo coraz mniej wierze że są tutaj jacyć praktycy, a nie tylko teoretycy :P :) (no chyba ze takowi (praktycy) złożyli śluby milczenia, to przepraszam :P )
Pozdrawiam... :)
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa

Post 27 sty 2006, 16:01

wiem tylko że jakas runa nazywa sie Jera :P jak chcesz to napisz cos o tym, to powinno wzbudzic zainteresowaie ;)
Avatar użytkownikaJera Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 sty 2006, 19:21
Lokalizacja: z Miłości ;]
Droga życia: 33
Typ: 7w8
Zodiak: koziorożec

Post 28 sty 2006, 16:15

Bym się wypowiedział, ale ksiądz mi zabronił na Katechezie, bo to wszystko ma związek z Szatanem itp... A samo New Age opiera się w niemal 90% na spirytyźmie - według cenionych teologów - księży, którzy twórcami filmu są z serii Wojna Światów...

A tak serio, to runy, jak to runy ;)... Same w sobie nie mają żadnej mocy (tak jak wszystko), dopiero wiara w nie nadaje im jakieś właściwości.

"uwierz w babilonskiego boga magii - Enkiego, a on obdarzy Cie moca.
uwierz w milosiernego jhvh, a faktycznie takim bedzie - mimo wszelkich sprzecznosci."(Ankhwai Orph )
"Swoją prawdę głoś swoją prawdę szerz jasno i spokojnie
Słuchaj też bo każdy ma swoją historię
Nawet głupiec ignorant ma swoją opowieść " (Desiderata, WWO)
Portal Etnobotaniczny - Drzewozycia.info
Archer Mężczyzna
 
Imię: Tomek
Posty: 43
Dołączył(a): 23 wrz 2005, 21:19
Lokalizacja: STG
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Ryba

Post 19 cze 2007, 16:04

Jakiś czas temu spróbowałem ćwiczenie z runami. Runy te Sovelo a druga nazywa się Isa. Po 15 minutach gdy runy się naładują z jednej runy pobierałem energie i wysyłałem do drugiej efekt po 2 minutach był taki że w jednej ręce czułem ciepło w jednej ręce a w drugiej zimno. Chciałbym podkreślić iż było to moje pierwsze ćwiczenie z runami i jak narazie ostatnie. Na http://www.runy.pl/ znajduje się opis poszczególnych run. Zainteresowanym polecam.
Samael Mężczyzna
 
Imię: Krzysztof
Posty: 8
Dołączył(a): 19 cze 2007, 15:13
Zodiak: Ryby

Re: RUNY

Post 19 paź 2011, 20:45

no prosze! tylko tyle o runach? wlasnie zaczelam z nimi przygode ;-) nanioslam symbole na lupiny orzechow wloskich, teraz probuje je oswoic, poki co, mam dwie ulubione, zrobilam sobie nawet talizman z jedna z nich ( z drewna czeresni), ktos ma jakies doswiadczenia?
szukajaca
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 paź 2011, 21:13
Droga życia: 8
Zodiak: Panna

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron