OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

kłamstwa ezoteryczne

Post 25 mar 2007, 16:45

ld i oobe to kłamstwa tak jak cała ezoteryka
udowodnijcie mi że się mylę!
czekam na dowód!
Rasiak
 

Post 29 maja 2007, 18:39

Nie dokońca rozumiem co masz na myśli, ale przedstawie Tobie mój punkt widzenia.

Szczególnie jeżeli chodzi o twoje zdanie, że ld to kłamstwo. Czyli co chcesz przez to powiedzieć że nie można osiągnąc ld, bo nie rozumiem. To tak jabyś powiedział, że sen jest kłamstwem. A raczej nie zaprzeczysz że wszyscy śnimy. A ld to nic innego jak uświadomienie sobie w czasie snu że śnimy. Jeżeli wtedy jesteśmy w stanie utrzymać sen jak najdłużej to dopiero jest jazda, bo wiedząc że to tylko sen możemy spróbować wszystkiego, nic nas nie ogranicza. Ja osobiście miałam tylko kilka ld w swoim życiu (niestety).

Co do OBE to myślę że nikt nie będzie chciał ci niczego udowadniać. Myślę że każdy kto przeżywa OBE chciałby dowodów, potwierdzenia przedewszystkim dla samego siebie. Chciałby wiedzieć (przynajmniej ja - a miałam mnóstwo OBE) co się wtedy z nami tak naprawdę dzieje, gdzie jesteśmy, czy opuszczamy rzeczywiście ciało czy to tylko mózg nam płata figla. Niezaprzeczalne na pewno jest to że odnosimy takie wrażenie jakbyśmy na prawdę opuszczali ciało. A co naprawdę się wtedy dzieje to myslę że długo będzie dla nas zagadką. Ja skłaniam się do teorii że jesteśmy wtedy w tak zwanym astralu i że istnieje wówczas mozliwość komunikowania się z innymi. Nie mam dowodów i osiągnięć w tej kwesti ponieważ nie mam z kim tego przećwiczyć. A próba zainteresowania tym tematem moich bliskich i znajomych nie była dobrym pomysłem.

Pozdrawiam

[ssilvia, gratuluję podejścia! Niestety temat nadaje się do zamknięcia. - Nazcain]
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron