Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Gwiezdne Przesłania

Post 13 maja 2007, 15:10

Witam ponownie użytkowników " Przebudzenia " po mojej długiej nieobecności na forum...
A teraz do rzeczy. Niedawno zacząłem czytać bardzo ciekawą i wciągającą książkę autorstwa Lennarta Lidforsa " Gwiezdne przesłania ". Książka ta opisująca wydażenia nieprawdopodobne należy do gatunku fabularyzowanych opowieści dokumentalnych opartych na prawdziwych wydażeniach. D O K U M E N T A L N Y C H. Własnie to słowo i zdanie " opartych na prawdziwych wydażeniach " mnie bardzo intryguje. Sam autor ( znany szanowany fizyk, psycholog i miłośnik hipnozy ) zaklina się że umieścił w swojej książce zapis prawdziwych wydażeń. Staram się być osobą trzeźwo myślącą, i chociaż czytam dużo książek " ezoterycznych " staram się analizować wszystko, sprawdzać zasłyszane informacje pod każdym kątem, jednak...

... Jednak przy tej książce wymiękam. Sam nie wiem co myśleć. Dlatego też zwracam się do ekspertów :) : Czytaliście kiedyś tę książkę i co o niej myślicie????
Hannibal Lecter Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lis 2006, 00:42
Droga życia: 7
Zodiak: Lew

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron