Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.
Hej, jestem od dziś na tym forum, bd się kontaktował, bo mnie interesuje rozwój duchowy wszedłem niedawno na stronkę vismaya-mayteya ( dużo fajnych filmików) i przeliczyłem datę urodzin, dobrze przeliczyłem 27.04.1987 , daje 38/11? , a na tamtej stronce pisali, że 38/11 to cytuję,,najbardziej potężna ze wszystkich 11-nastek, obdarzona "darem wizjonerstwa". Trochę się przeraziłem i postanowiłem zacząć bardziej nad sobą pracować. Chciałbym to wykorzystać, aby pomagać ludziom. Fakt poezja mi wychodzi, robię muzykę na fl studio, a co więcej będę fizjoterapeutą niebawem, tylko się obronię. A bardziej mnie interesuje uzdrawianie duchowe niż, choć masaż tez lubię i i inne aspekty fizjoterapii. Chce pogadać z kimś kto ma poglądy podobne jak ja, omówić mój sposób obserwacji i doświadczania tego wszystkiego. Trudno rozmawiać z kimś o tym,że mi wibrowało ciało i czułem zawieszenie nad łóżkiem, z kimś, kto cie weźmie za wariata, prawda? Albo wizualizowałem i za pięć minut to przyciągnąłem. Chciałbym się zaprzyjaźnić z użytkownikami, zarejestrowałem się też na ezoter.pl , jak by ktoś był tak dobry, podałby mi też jakieś inne fajne stronki, gdzie są uczciwi ludzie, myślący podobnie, a najlepiej jakby ktoś zaproponował mi znajomych. Od niedawna mam neta i pierwsze co to szukałem znajomych na facebooku, aby odświeżyć znajomości, lubię kontakt z ludźmi. Na facebooku mój profil to ,Michał Żak, studiowałem w WSBiP w Ostrowcu Św., jakby ktos pisał, czy dał zaproszenie na face, to prosiłbym, aby napisał, że jest użytkownikiem tego forum, czy coś w tym stylu. Odpiszcie jak możecie, bardzo proszę. No a teraz tu trafiłem i muszę nauczyć się poruszać po tej stronce, zakładać posty i dzielić się z innymi użytkownikami, odpowiadać na pytania itp.Pozdrawiam serdecznie , Michał.
Michał1987 Mężczyzna
Żyjąc w Świetle
 
Imię: Michał
Posty: 76
Dołączył(a): 11 sie 2011, 23:40
Droga życia: 11
Zodiak: byk
Witaj na forum i powodzenia w odkrywaniu siebie...
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
Cudownie :)! Witam jedenastkę i życzę powodzenia :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Dziękuje serdecznie za ciepłe powitanie, pozdrawiam wszystkich użytkowników forum!!
Michał1987 Mężczyzna
Żyjąc w Świetle
 
Imię: Michał
Posty: 76
Dołączył(a): 11 sie 2011, 23:40
Droga życia: 11
Zodiak: byk
hejka :)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Witaj!!!
Avatar użytkownikaAmasunda Kobieta
猿も木から落ちる
 
Imię: Izabela
Posty: 141
Dołączył(a): 23 maja 2011, 17:25
Droga życia: 8
Typ: Rozjemca
Zodiak: Byk,świnia

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron