Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.
Kiedyś jakieś 6,7 mies temu widziałęm nieraz duchy...chodziły po podwórku i w kochni przez to boje się ciemności ponieważ jak jestem sam i jest ciemność to one wtedy są ;/ to nie jest takie fajne pomoże mi ktoś???Niemyślcie ze zwarjowałem ani nic ...
Eryk Mężczyzna
Edziuu
 
Imię: Eryk
Posty: 7
Dołączył(a): 26 kwi 2010, 20:29
Droga życia: 9
Typ: yyy
Zodiak: Ryba
A czemu się ich boisz? Były agresywne wobec Ciebie? Zwracały w ogóle na Ciebie uwagę? :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Ja też myślałam kiedyś, że zwariowałam...
Ale napisz coś więcej, w jaki sposób ci się demonstrują, w jaki sposób je widzisz...? Napisz coś więcej, tak to trudno wnioskować. Strach możesz sam przezwyciężyć, ale to nie o to tutaj chodzi. Duchy nie przychodzą bez powodu do przypadkowych osób.
To że odczuwasz strach, jest naturalne. Nie wiem, czy masz zdolności mediumiczne. A one jakoś próbują nawiązać z tobą kontakt, gdy je widzisz, czy nie zwracają na ciebie uwagi?
Avatar użytkownikalapicaroda Kobieta
 
Posty: 27
Dołączył(a): 02 kwi 2010, 21:12
Droga życia: 4
Typ: 7w6
Zodiak: Rak
Myślę że to naturalne że boimy się tego czego nie znamy.
Wielu moich znajomych się bało ale gdy im wytłumaczyłem co i jak ,teraz sami umieją im pomagać i o strachu nie ma mowy.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Moja ś.p. Babcia zawsze mówiła ze nie powinniśmy się bać duchów. Tylko powinniśmy się bać żywych. I tu Babcia ma racje, bo duch może nas tylko nastraszyć ( no chyba ze duch jest agresywny to co innego ) a człowiek żywy może nam zrobić wszystko od kradzieży po pobicie.

Ja zawsze zapalam mała świeczkę ( taką malutka okrągła/zapachową. Można je kupić w Biedronce lub Rossmannie ) w intencji ś.p kogoś z rodzinny lub duszyczki której nie znam. Taka duszyczka na pewno się ucieszy ze świeczki..... . Takie świeczki dużo dają wtedy jest inna atmosfera w domu. Przecież takie świeczki zapala się nie tylko w intencji duszyczki ale przy kolacji, jak są świętą, przy kąpieli itp itd.

Duszyczki zostają 1) Bo mają nie dokończoną sprawę 2) hmm czują sentyment do miejsca jak mieszkanie, meble itp 3) chcą nas ostrzec..... 4) zostają aby być takim drugim aniołem stróżem/opiekunem.

do mnie wiele razy przychodziła ś.p. babcia wujek. Kilka razy ich widziałam we śnie i zawsze mnie ostrzegali ze coś przykrego się wydarzy, ze mam być przygotowana. Tylko nie zawsze ich rozumiem. Bo czasem mówią , czasem pokazują/dają znaki.
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak
Eryk
Edziuu strach ma wielkie oczy JAK NIE WIESZ NIC O DANEJ SPRAWIE doświadczeniu ,zdarzeniu BOISZ SIĘ .dowiedz się ,staraj się porozumieć, dowiedzieć czego chccą od ciebie -może PREZ CIEBIE CHCĄ COŚ KOMUŚ powiedzieć ,
Brak wiedzy powoduje strach to sa duchy mogą mniej ci zrobić niź ty im .
A MOŻE oni chcą od ciebie pomocy.może jesteś medium?.
przyszły do ciebie po pomoc może ?
,na pewno nie chcą cię starszyć ,opisz co robią ,robiły ?nie lękaj się rozluźnij się.
Napisz nowe posty jaśniejsze ,pomożemy,doradzimy
Ostatnio edytowano 26 sie 2010, 20:17 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 1 raz
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
boje się ciemności ponieważ jak jestem sam i jest ciemność to one wtedy są

NIe, nie , nie, nie , nie :) One nie są dlatego że jest ciemno i że jesteś sam. Ona przychodzą dlatego że czujesz strach !
To je przyciąga, żywią się trym, strach pozwala im na życie między wymiarami blisko wymiaru fizycznego. Przestaną cię nawiedzać jak się nie będziesz bał bo po pierwsze nie będą miały po co zawracać ci dupę a po drugie w ogóle nie będą miały do ciebie dostępu.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Hmm powiem tak, mam bliską mi osobę co wzywała duchy (głupia ta osoba, ale cóż), miała nie jedną przygodę z duchami i nabyła pewnego lęku przez nie. Jednak jej to nie przeszkadza w nocy czy jak jest sama. W każdym z nas mamy to w genach w instynkcie że w cieniu może być coś ukryte. Również przekonują nas do tego horrory dlatego strach jest nieodzowną emocją, która ostrzega nas przed "kimś", "czymś". Dlatego zaakceptuj go i sytuacje które dzieją się wokół twojej osoby. Chodź dla mnie przesadzasz. Jakbyś widział duchy według mnie zadałbyś całkiem inne pytania. Lecz mogę się mylić.

Pozdrawiam
beywart Mężczyzna
Mały Buntownik
 
Imię: Mateusz
Posty: 7
Dołączył(a): 24 sie 2010, 22:20
Droga życia: 9
Typ: 3w4
Zodiak: Wodnik

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron