Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.
Witam Wszystkim!

Trafiłem tu na to te forum ponieważ, osobiście główną uwagę w moich poszukiwaniach duchowych skupiłem szczególnie na tak zwanych dzieciach indygo. Przeszukiwałem w internecie przeróżne blogi i fora na ich temat w celu odnalazienia takich osób i dowiedzenia się czegoś więcej o nich. Mam ku temu pewne osobiste zamiary.. I tak oto trafiłem między innymi na takie fora jak forum projektu cheops czy na przebudzenie.net aby poprostu doczytać się wszystkiego co tylko piszą o nich ludzie lub poprostu kogoś kto sam kimś takim jest. Postanowiłem dlatego zrobić na własną ręke takie forum na ich temat dla ludzi zainteresowanych nimi, a aby jakoś je opublikować, pozostawić po sobie na forach ezoterycznych, ślad pod postacią linku do strony na którą oczywiście wszystkich zapraszam, bo może wśród was odnajdzie się ktoś taki, kto odbywa podobne poszukiwania z nimi związane. Dlatego postanowiłem samemu takie forum, chodź niewiem jak mi to wyjdzie ponieważ dopiero nabywam doświadczenie prowadząc coś takiego. Jest to forum głównie poświęcone fenomenowi dzieci indygo jednak podobnie jak na każdym innym o tematyce rozwoju duchowego, również jego naukom i zagadnieniom. Forum powstało dość niedawno dlatego dopiero co się rozwija. Aby jakoś się zareklamować postanowiłem zamieścić sygnał o nim na takich wyszukiwarkach jak google czy you tube. Wystarczy tylko wpisać fraze "Dzieci Indygo". Postaram się oczywiście oto aby było ono jak najciekawsze noi rzecz jasna przyciągało do siebie jak najwięcej osób. Jeśli ktoś będzie mieć jakieś uwagi, spostrzeżenia czy sugestie z nim związane to oczywiście proszę o radę i zabranie głosu w tej sprawie. Oczywiście rozpatrzę każdego pomysłodawce. Przybyłem tu po to aby nie tylko zareklamować swoje forum, lecz i także po to, aby poprosić was o jakąś pomoc czy wsparcie w jego budowie. Poprzez to forum zamierzam odszukać potencjalne dzieci indygo czyli osoby, które rzekomo są inkarnacjami "wyżej" rozwiniętych istot duchowych, a także wszystkie osoby, które w jakiś sposób są spokrewnione z tematem i mogą przedstawić coś ciekawego na swój temat. Interesuję mnie także Rok 2012 o których tak wszędzie zapowiadają noi o tym, także i u siebie poruszyłem wątek. Pozostawię zatem po sobie link do forum i kto poprostu wyrazi ochotę na udział na nim, to napewno sam coś od siebie dopisze. Z góry dziękuje, zapraszam i serdecznie pozdrawiam: www.indygo2012.fora.pl
Darth Ra Mężczyzna
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 kwi 2009, 02:42
Witaj Darthu Ra,

Pomijając moje prywatne zdanie, napiszę tylko ogólnie, że temat dzieci indygo oraz roku 2012 - jeśli wczytasz się w forum Przebudzenie - również był poruszany. Tam znajdziesz zdania forumowiczów w tej kwestii.

Gdybyś miał napisać krótko nam tutaj swoje zdanie w wymienionych tematach - jakie ono będzie?
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
że tak samo jak wszyscy też cię kocham.
Darth Ra Mężczyzna
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 kwi 2009, 02:42
Witam!

Nastąpiła mała zmiana co do adresu forum. Adres został przeniesiony na www.indygo.fora.pl

Dziękuje!
Darth Ra Mężczyzna
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 kwi 2009, 02:42

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości