- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Re: zadokowałam tutaj

Post 15 lis 2010, 01:42

Uzuli napisał(a):Kryształ nie powinien być "łączony" z żadnym innym ogniskiem mocy. Istota kryształ stanowi sama zródło energii. Powodować to może anomalie niczym w przypadku genetycznych modyfikacji pokarmów. W przypadku cywilizacji Atlantydy robiono "kocioł". Że też skorupa tej kuli wytrzymała zasysanie kontinuum, można nazwać to szczęściem. Także i obecnie istoty ludzkie otrzymujące rozmaite wsparcie istot gadzich, eksperymentują z tutejszą technologią w sposób nieprzemyślany analogicznie do istot dzieci bawiących się zapałkami.

Wniosek z tego jest taki, że działo orgonowe, chemibustery, orgonty i inne wynalazki też są przysłowiowymi zapałkami w ręku dziecka, teraz wiem po co te opryski :D
Ups..... chyba się naraziłam kilku zacnym "istotom od poprawiania przestrzeni trzeciego wymiaru"
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01

Re: zadokowałam tutaj

Post 15 lis 2010, 06:09

Witam
i Pozdrawiam.
Ciekawe doświadczenie z tą "walką" ze statkiem. Jeżeli jest tak jak napisałaś - to może to być coś więcej niż Ci się wydaje (chodzi o misję tutaj).
Kryształy............ - to prawda, dzisiaj są źle użytkowane, jednak "mówią mi" czy mówi mi "coś" że one poświęciły się również sprawie i zgodziły się "służyć" istotom ludzkim w celu wzrostu. Pracuję z kryształami. Mam je zawsze ze sobą.
Potężne istoty bieguna pozytywnego potrafią rezydować w kryształach.
Jeżeli istnieje tyle zła, w okropnej skali na tym globie - to te istoty w kryształach - również utrzymują równowagę. To ważne.

Kłaniam się O:)
Avatar użytkownikaAndromedan Mężczyzna
Lantian
 
Posty: 43
Dołączył(a): 05 lis 2010, 02:08

Re: zadokowałam tutaj

Post 15 lis 2010, 10:31

Irenko, bardzo mi miło poznać kolejną uroczą kobitę z jajami, wielkim sercem i twardą dupką :wink:

Wniosek z tego jest taki, że działo orgonowe, chemibustery, orgonty i inne wynalazki też są przysłowiowymi zapałkami w ręku dziecka, teraz wiem po co te opryski :D


A może szukaniem mocy i pomocy nie tam gdzie trzeba? Zasłaniamy się "gadżetami" - protezami - tymczasem moc jest w nas. Może to i trywiał, ale sama jesteś żywym i mającym się dobrze,a wyglądającym jeszcze lepiej przykładem, ze jednym ruchem ręki można posłać diabła do diabła :wink: i zrestartować elektrownię :D
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1

Re: zadokowałam tutaj

Post 15 lis 2010, 14:48

Ano właśnie, wszystko mamy w sobie, a właściwie to co najcenniejsze sprowadza się do naszej woli i to jest broń a zarazem ochrona największa. Prawda jest taka, że bez zgody świadomości nic się nie odbędzie, dlatego nam ją tu zabrano, sprytne co?
a teraz manipulują naszą niby wolą zbudowaną na strachu podkładając zagrożenia jak miny. Amy dajemy sie nabrac ech!
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość