- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Witam :)

Post 07 lip 2005, 01:00

Jako pierwszy na tym forum chciałbym sie przywitać :) Tak więc: Przywituję się. :)

Mam na imię Filip, nieważne czy ładnie czy nieładnie :D Żyję w tym wcieleniu niepełne 15 lat, które spożytkowałem na nic nierobienie. Mam nadzieję że za sprawą tego forum uda mi sie coś zmienić, na razie niesukcesywnie przebrnąłem przez trzy inne :P

No i oczywiscie interesuje się zjawiskami paranormalnymi, z chęcią interesowałbym się rozwojem duchowym, ale na razie, hmm.. pewnie to bedzie złe określenie i głupie określenie :) - nie idzie mi to.

Dalszą sprawą są moje inne zainteresowania - Gaderypoluki: yoa, bktdwnkgik, ipmoltdy. Miłej zabawy przy rozszyfrowywaniu :)

Pozdrawiam na pocżatek
Mr.Ale
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 07 lip 2005, 01:03

"nic nierobienie" :thumbleft: :angel4:
TaO - living innovation
Avatar użytkownikaTaO Mężczyzna
 
Posty: 105
Dołączył(a): 10 maja 2005, 18:45
Lokalizacja: Płock
Droga życia: 9
Typ: 7w8
Zodiak: Lew

Post 07 lip 2005, 15:43

Czemu mam wrażenie, że cały ten dział nie służy niczemu innemu oprócz nabijania sobie postów? :P








Zliczanie postow zostalo wylaczone - TaO
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 07 lip 2005, 17:06

Polecam wyłączyć naliczanie tych postów w tym dziale, o ile jeszcze nie jest wyłączone :D
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Re: Witam :)

Post 07 lip 2005, 18:41

Mr.Ale napisał(a):Żyję w tym wcieleniu niepełne 15 lat, które spożytkowałem na nic nierobienie.


Hmmm... tu jest pewna logiczna sprzeczność... "żyję" oznacza, że coś jednak robisz. ;) A "nic nie robienie" oznacza, że robisz wszystko. :D Zdecyduj się. :P :)

Mr.Ale napisał(a):Dalszą sprawą są moje inne zainteresowania - Gaderypoluki: yoa, bktdwnkgik, ipmoltdy. Miłej zabawy przy rozszyfrowywaniu :)


Podpowiedz. :)

Pozdrawiam
solprinc
 

Post 07 lip 2005, 19:38

podpowiedz na jakiej zasadzie mamy to odkodować :bom:
Avatar użytkownikaAda$ko Mężczyzna
Artist Extraordinary
 
Posty: 7
Dołączył(a): 07 lip 2005, 00:36
Lokalizacja: Płock
Droga życia: 33
Zodiak: Koziorożec

Post 07 lip 2005, 21:07

GA DE RY PO LU KI - zamieniamy litery w słowie na te, które stoją w tym szyfrze obok, tak też mikrofon będzie brzmiał: mkiypfpn :) Podobne szyfry to choćby politykarenu oraz kularymineto :)
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 08 lip 2005, 08:53

Luke_Nuke napisał(a):Czemu mam wrażenie, że cały ten dział nie służy niczemu innemu oprócz nabijania sobie postów? :P


Może dlatego się tu nie wpisuje :D
peter.a Mężczyzna
peter.a
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 maja 2005, 22:05
Lokalizacja: Andrychów
Droga życia: 8

Post 17 lip 2005, 13:55

Nie chce mi sie zakladac nowego tematu (no bo i po co?;p) takze przedstawie sie tutaj. Dawid vel. Mietek, lat 19, zainteresowania dosc podobne co reszty ludzi na forum (co logiczne w sumie;]) spotkac mozna na ircu #actionmag #losux #monty_python w sieci POLnet ;p

btw. Rowniez jestem za tym zeby zalozyc jeden glowny watek (albo zmienic nazwe juz istniejacego) gdzie wszyscy beda sie witac, bo takie czytanie watkow osobno wysoce niewygodne jest ;p imo ;]
There are no words.
Avatar użytkownikaDawid Mężczyzna
a średnikpe
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lip 2005, 12:36
Lokalizacja: Łęczna
Typ: 4w5

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron