- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Witam

Post 03 paź 2012, 19:56

Witam!
Jestem tutaj nowy. Na wstępie chciałbym prosić o pomoc, porady, edukacyjne przewodnictwo. Już jako małe dziecko interesowałem się takimi zjawiskami jak OOBE czy LD. Nie wykazuję naturalnych, wrodzonych zdolności i predyspozycji. Chciałbym zacząć pracę nad sobą. Zapoznałem się z co niektórymi tematami na forum, jednak jest ich tak wiele, że nie wiem od czego zacząć. Właśnie dlatego proszę o pomoc, wsparcie, może nawet ktoś zechce zostać moim mentorem:) Chciałbym stopniowo doskonalić sie duchowo, bez niepotrzebnego pośpiechu. Myślę, iż tematy związane z czakrami są interesujące i może zacząłbym od tego( tak mi się wydaję, jeśli nie poprawcie mnie :) ) Jeśli ktoś mógłby pomóc mi zglebić temat, bardzo proszę i z góry dziekuję :)
lili Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 1
Dołączył(a): 03 paź 2012, 19:38

Re: Witam

Post 04 paź 2012, 11:14

Cześć - a może poczytaj najpierw trochę ? Takich tematów wałkowano tu masę . Pozdrawiam
easy russian
 

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron