- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

witam

Post 29 sie 2011, 03:26

Witam was serdecznie, od dzisiaj jestem tutaj nowym szefem...
Przywitanie nieco dziecinne, ale oczywiscie chcialem tylko zazartowac. Jesli sie nie udalo, to trudno, najwyzej sie obrazicie jak prawdziwe dzieci ;).

Jesli chodzi o moj wiek, to jestem w miare mlody, ale Ezoteryka sama do mnie przyszla, kiedy mialem 10 lat... Wowczas wtedy, za pomoca potegi podswiadomosci, nieswiadomie, jako dzieciak, z wielka wiara w siebie znalazlem upragnione 2 zlote, ktore potrzebowalem na kawiarenke internetowa, gdyz bylem nieco biedny, a przesiadywali tam wowczas prawie wszyscy moi 'znajomi'. Wydawalo mi sie to niemozliwe, bo pod koniec dnia, kiedy udawalem sie juz w strone kawiarenki, po spotkaniu kolegi (caly dzien, szukalem tych pieniedzy sam) po drodze ze spuszczona glowa w dol, zupelnie ze strata wiary, znalazlem te 2 zlote... Alez ja bylem wtedy zdziwionym, ale tez najszczesliwszym dzieckiem pod sloncem, kiedy mi sie udalo! :). No ale, pierwsze doznanie ezoteryczne mialem wsumie wczesniej, bo kiedy mialem 8 lat, spadlem w wyporzyczalni kaset VHS ze schodow na glowe, i po dojazdu do szpitala stracilem przytomnosc, na sali operacyjnej... Nie bylo mnie w swiecie zywych dwa dni, ale gdy sie wybudzilem, pamietalem przez mgle, swoje poprzednie wcielenie, ze bylem kobieta, ciezko pracujaca w mleczarni, i znecalo sie nademna paru mezczyzn (to bylo tak dawno, wszystko pamietam obecnie bardzo mgliscie..). Jestem prawie pewien ze jako ta kobieta, gwalcono mnie, kazano robic ciezko fizyczne do zrobienia rzeczy. Pewnego dnia jednak, mozna nazwac ze sie zemscilem, bo zabilem owych mezczyzn, i wybieglem z mleczarni, ale prawdopodobnie sam za dlugo nie wytrzymalem, i popelnilem samobojstwo, bo obecnie mam podobne warunki do tych z poprzedniego wcielenia, w sensie nikt mnie nie gwalci, ale duzo przykrych doswiadczen, ktore zmuszaja mnie do myslenia nad samobojstwem, gdzie tym razem jednak tego nie zrobie, i wszystko sie ulozy! No dobra, to dosyc o mnie narazie, ciesze sie ze moge u was zagoscic, i pozdrawiam! :)
Avatar użytkownikaMagus Mężczyzna
Poszukiwacz Prawdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sie 2011, 03:01
Lokalizacja: Wloclawek
Droga życia: 33
Typ: 4w5
Zodiak: Koziorozec

Re: witam

Post 29 sie 2011, 09:45

Szefowa (swego Życia) wita Szefunia. :-D

Miłość nie ma wieku... nie liczy czasu, itd.. :-)

Miłego Tu-pisania.
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: witam

Post 06 wrz 2011, 20:38

Szef ze skłonnościami samobójczymi, to szef, który szefuje krótko :P
Witaj na forum.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Re: witam

Post 06 wrz 2011, 20:50

witaj.
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron