- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Re: witam

Post 04 lis 2010, 10:49

Witaj merkaba.

W pełni zgadzam się z Zuu, tylko piszesz, że sami nic nie możemy, że możemy sobie co najwyżej palcem w nosie...
Otóż moim zdaniem właśnie od nas najwięcej zależy i nawet jeśli na początku będziemy tłumić złe uczucia do sąsiada, to lepsze to niż ciągłe pyskówki i rozwijanie dalej zazdrości itp. To już jest oznaka, że chcemy dobrze, że chcemy poprawy, i ta poprawa następuję prędzej czy później. Jest progres.

ihmo merkaba jest trochę zaślepiony, nie dostrzega pewnych spraw (albo ja nie dostrzegam).
On pewnie tak samo myśli o mnie :)

Jeśli chodzi o uzuli-ego to faktycznie nie pisze on zbyt zrozumiałym językiem, tak jakby trochę na pokaz mi się wydaje, bo przecież można by IHMO użyć bardziej zrozumiałych słów. No ale widać taki już jego urok.
Nie wiem czy pisze prawdę czy nie i czy faktycznie jest tym za kogo się podaje. Pisze ciekawie choć niezrozumiale. Niezbyt to do mnie trafia, być może jestem na innym etapie. Widać nie rezonujemy ze sobą :P
Ostatnio edytowano 04 lis 2010, 15:15 przez darekk, łącznie edytowano 1 raz
darekk Mężczyzna
 
Posty: 34
Dołączył(a): 25 wrz 2010, 19:00
Droga życia: 11
Zodiak: Strzelec

Re: witam

Post 04 lis 2010, 14:58

pewnie ze sami nic nie mozemy wszystko od boga zależy

a skąd wiecie ze jestem zaślepiony

a moze teraz jestem na drodze prawdy bo od lat 90 zacząłem błondzic tz magia i radiestezja wszystko chłonąłem

nawet książki Aleister Crowley miałem
wszak ciezko w tedy było terzeba samemu było doświadczać i eksperymentować z narkotykami i trzecim okiem
a teraz wszystko w internecie jest gotowe
merkaba Mężczyzna
czas ucieka-wiecznosć czeka
 
Imię: krzysztof
Posty: 95
Dołączył(a): 31 paź 2010, 11:46
Droga życia: 33
Zodiak: smok

Re: witam

Post 04 lis 2010, 15:13

Być może się mylę, nie mi to osądzać, każdy idzie własną ścieżką.
Mamy ponoć wolną wolę, jeśli wszystko zależy od Boga, to jaki sens ma wolna wola.
Wtedy nic nie zależałoby od nas, zatem bylibyśmy tylko programem, marionetkami.
Chyba, żeby przyjąć, że Bóg jest nami i my jesteśmy Nim, wówczas jako cząstka Boga i tak mamy wpływ...
darekk Mężczyzna
 
Posty: 34
Dołączył(a): 25 wrz 2010, 19:00
Droga życia: 11
Zodiak: Strzelec

Re: witam

Post 06 lis 2010, 02:08

darekk napisał(a):Być może się mylę, nie mi to osądzać, każdy idzie własną ścieżką.
Mamy ponoć wolną wolę, jeśli wszystko zależy od Boga, to jaki sens ma wolna wola.
Wtedy nic nie zależałoby od nas, zatem bylibyśmy tylko programem, marionetkami.
Chyba, żeby przyjąć, że Bóg jest nami i my jesteśmy Nim, wówczas jako cząstka Boga i tak mamy wpływ...

darekk, odniosłam się do tego posta w temacie
Przebudzenie » Forum » Działy tematyczne » Religie i filozofie » Religie i wierzenia
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta

Re: witam

Post 01 gru 2010, 16:56

zauważyłem ze mi zjadło
nagle ni z pietruszki pojawiła mi się myśl powinno też być nakładam ci zbroje przeciw grzechowi
merkaba Mężczyzna
czas ucieka-wiecznosć czeka
 
Imię: krzysztof
Posty: 95
Dołączył(a): 31 paź 2010, 11:46
Droga życia: 33
Zodiak: smok

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości