- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Witajcie

Post 21 lut 2013, 01:27

Cześć wszystkim : ),

Znalazłam to forum, szukając odpowiedzi, jakiś informacji, pozwalających mi na zrozumienie tego co czuję od jakiegoś czasu. Nie wierzę w przypadki, więc mam nadzieję, że to co tu znajdę, pomoże mi odnaleźć "to coś", czego bardzo mi brakuje w życiu.
Przez ostatnie dwa lata wiele się zmieniło, ja, moja droga, myśli, nastawienie, ale od jakiegoś czasu znowu mam to uczucie "pustki". Najchętniej wyjechałabym gdzieś daleko, ale wiem,że to i tak by nic nie dało. Odpowiedzi są we mnie, nieważne gdzie się znajduję. Po raz kolejny muszę zrozumieć sama siebie, to co się dzieję wokół mnie. Mam nadzieję, że mi się uda.
Bardzo się cieszę, że trafiłam tutaj, do Was. Powoli się oswajam, czytam, a może niedługo nawet wpadną mi do głowy pewne pytania, przemyślenia i napiszę :)
Pozdrawiam :)
astertes04 Kobieta
 
Imię: Monika
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lut 2013, 00:59
Droga życia: 4
Typ: 7w6
Zodiak: panna

Re: Witajcie

Post 21 lut 2013, 02:06

Witamy Cię ciepło :)
Obecny.
Tu i teraz.
Wszędzie i zawsze.
Pan Faun
 
Posty: 91
Dołączył(a): 30 lip 2011, 06:36

Re: Witajcie

Post 21 lut 2013, 08:11

Też niedawno dołączyłam i cieszę się, że się tu znalazłam. Mam nadzieję, że także będziesz tu się dobrze czuć. Witaj.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Witajcie

Post 21 lut 2013, 09:15

Witaj Moniko, jesli znalazlas pytanie, to znaczy ze i odpowiedz juz jest, pozostaje dotrzec do niej Powodzenia w docieraniu do siebie zatem
Ania ayalen
 

Re: Witajcie

Post 21 lut 2013, 10:54

Witaj, i pamiętaj kto szuka ten znajduje:)
DANEKJESTJEDEN Mężczyzna
Gram każdy film
 
Imię: Adam
Posty: 79
Dołączył(a): 11 lut 2013, 15:18
Lokalizacja: woj. opolskie atak na poważnie to jestem wyłoniony z absolutu
Droga życia: 9
Typ: 5
Zodiak: Koziorozec

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron