- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Powitawszy

Post 09 lut 2006, 04:48

Urodziłem się w bólach. Potem żyłem sobie - raz wesoło, a raz smutno. Częściej wesoło, bo jestem pesymistą. Pesymistom żyje się weselej. Tak będzie do końca życia. Aż umrę. To pewnie nastąpi niebawem, bo średnia długość życia w moim zawodzie to coś około czterdziestki. Znaczy - pół życia z kawałkiem w plecy, bez sensu. Życie duchowe mam, ale strasznie głęboko schowane. Nie pokazuję nikomu. Do tego sprawiam mylne wrażenie inteligentnego, ale tak naprawdę - to tania elokwencja. Bywam cyniczny, zawsze - czarujący przy pierwszym kontakcie, ale po głębszym poznaniu wiele tracę. Poznałem się nieźle i właśnie dlatego jestem pesymistą. Też byście byli. Trudno mi uniknąć kontaktu ze sobą, choć czasem się staram, a na dokładkę mam w domu duże lustro. Teraz znacie mnie nieźle. Poproszę herbatę.
Pozdawiam
Levis

Muchy też mają uczucia
Levis
 
Posty: 3
Dołączył(a): 09 lut 2006, 04:36
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 9
Zodiak: wodnik

Post 09 lut 2006, 08:04

:D
Witam szczęśliwego pesymistę o krótkiej długości przyszłej egzystencji. Byle żeby była dłuższa ;p
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 09 lut 2006, 14:48

Wieczna egzystencja nie ominie i żadnego pesymisty, a pesymizm nie trwa wiecznie, więc to już powinno skłonić do większego optymizmu... ;) Witam. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 09 lut 2006, 18:31

Witam, a mi tam się podoba podejście pana Levisa :) herbatę podano... :boohoo:
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 09 lut 2006, 20:57

Witaj Levis. Pesymista? To Tylko Twoj wybor - Ty decydujesz kim chcesz byc :) Wiem co mowie bo sam wyszedlem z dlugiej i glebokiej depresji... Tak wiec glowa do gory... Mozesz wszystko - reszta zalezy od Ciebie! :D
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 10 lut 2006, 18:16

Ja potrzebowałem porządnej pomocy, żeby wyjść z pesymizmu. Nie wiem jak długo to potrwa, ale fajnie jest sie cieszyć z życia. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Może jeszcze zakosztujesz wesołości. Życzę Ci tego.
*Talga Vassternich.
*Ternet Nosce.
*Poszukiwacz Prawdy
Forum nie tylko młodych pisarzy -> www.questi.fora.pl
Avatar użytkownikaMesive Mężczyzna
Poszukiwacz Prawdy
 
Posty: 94
Dołączył(a): 07 sty 2006, 19:15
Lokalizacja: k.Częstochowy
Droga życia: 1
Typ: 2w1
Zodiak: Bliźnięta

Post 11 lut 2006, 12:51

Hej, hej! Dzięki za życzenia, by w życiu było mi lepiej, ale jest dobrze i lepiej nie potrzeba. Nie powiedziałem, że jestem smutnym pesymistą. Nie powiedziałem, że chcę wychodzić z pesymizmu. I (tu Levis łapie się za głowę) daleko mi do deprechy. Jestem szczęśliwy w swoim pesymiźmie. ]]]:-> Acha! I dziękuję bardzo za herbatę.
Pozdawiam
Levis

Muchy też mają uczucia
Levis
 
Posty: 3
Dołączył(a): 09 lut 2006, 04:36
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 9
Zodiak: wodnik

Post 12 lut 2006, 16:27

proszę, służę herbatą zawsze... pełno mi jej we krwi płynie :) taka herbatoholiczka ze mnie.
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości