- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Obserwator, świadek

Post 22 wrz 2012, 15:47

Dokladnie 31 lat to jest polowe zycia mieszkam w Australii.Majac 50 lat ,zaczolem zadawac sobie pytania ,co to jest Bog ,co to jest zycie ,co to jest smierc.Stalem na bezdrozu,nauki dotychczas zdobywane w kosciele katolickim ,nie pasowaly mi.Bog ,Jezus byli przedstawiani osobowo ,a to nie pasowalo do obserwowanego zycia.Jedni otrzymywali wszystko i to z nadwyrzkami ,a innym rzucane byly klody pod nogi ,jako obserwator nie widzialem w tych ludziach,ktorym wszystko sie ukladalo jak najlepiej ,ze byli bardziej Bogobojni .Zapoznawalem sie jako obserwator z innymi religjami,czytalem wiele ksiazek ,religijnych ,filozoficznych ,spirytystycznych ,zadna z tych religii mi nie odpowiadala.Otaczajacy mnie swiat widzialem doskonaly ,a swiat nauki widze w powijakach np.medycyna poznala 10% ludzkiego mozgu ,tzn. my korzystamy z tej znanej wielkosci procentowej . Z wyksztalcenia jestem mechanikiem ,wiem zeby stworzyc wielkie cisnienie w przewodach o duzej srednicy potrzebne sa poterzne kompresory ,obserwujac przyrode ,wielkie traby powietrzne ,otwarta przestrzen ,cisnienie i predkosc powietrza przekraczajaca ponad 100km/godz,nasza technika nie jest w stanie zbudowac tak poterznych urzadzen do wytworzenia,tak wielkich energii to tylko przyklady .Wiem ,ze nauka i technika robi wielkie postepy.Z wlasnego doswiadczenia wiem ,ze ludzie w tym samym przedziale czasu ,zyja na roznych poziomach psychicznych ,zadna nauka nie dotrze do nas jezeli nie jestesmy na odpowiednim poziomie tzn.zestrojeni z nia ,jak "nadajnik ktory musi byc dobrze dostrojony ".Okolo 30 lat temu poznalem kolege ,ktory byl w moim wieku ,interesowal sie sprawami duchowymi ,twierdzil ,ze ma pewne predyspozycje ,probowal przekazac mi swoja wiedze i doswiadczenie ,w tym czasie nie bylem na to gotowy,denerwowalo mnie to ,wydawalo mi sie ,ze mu brakuje jakiejs klepki .Nasze drogi sie rozeszly ,minelo 15 lat ,odszukalem go ,zkorzystalem z jego bogatej kolekcji ksiazek na ktora stracil fortune , prosilem o wyjasnieni rzeczy i spraw ktorych nie rozumie.Dalej nie wszystko rozumie ,ale potrafie zdac sobie sprawe ,ze nasze poziomy sa rozne ,i nie jestesmy zestrojeni na tej samej fali ,ale mam nadzieje ,ze kiedys osiagne ten poziom.
To tyle wstepu o sobie i powody dlaczego interesuje sie tymi tematami ,jezeli w tekscie sa bledy to z gory przepraszam .
Ireneusz
Iksworwaw
Iksworwaw
 
Imię: Ireneusz
Posty: 11
Dołączył(a): 19 wrz 2012, 09:04
Droga życia: 8
Typ: obserwator,swiadek
Zodiak: tiger

Re: Obserwator, świadek

Post 23 wrz 2012, 15:45

Witamy serdecznie dojrzałą świadomość. : )

Obrazek
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: romantyczka
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Obserwator, świadek

Post 23 wrz 2012, 19:59

Witaj Irku:). Fascynujace: dokladnie polowe zycia.... Nie dopowiedziales czegos mam wrazenie...:)
Ania ayalen
 

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości