- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Jestem wiec....jestem :)

Post 01 lis 2010, 06:30

Przybawam do Was głownie za sprawa strumienia energii wysłanego w cyber przestrzeń przez istotę 3-ego wymiaru świadomości zwana Uzuli! :D

Witam Was bardzo serdecznie dołączając porcje pobudzającej i orzeźwiającej energii!

Obserwuje od kilku dni toczone dyskusje na lamach tego forum w szczegolnosci watki w ktorych glos zabiera Uzuli i moge powiedziec o jedynie pozytywnych odczuciach.Twoja wiedza Uzuli jest imponujaca a takze sposob jej przekazywania ktory idealnie wpasowuje sie w moje wzorce poznawcze.Swieta geometria,historia starozytna,biologia,astrologia i inne dziedziny ktore poruszasz,sposob w jaki je prezentujesz przemawiaja do mnie bezposrednio/podpowiadaja mi ze to nie moze byc wiedza wyniesiona jedynie z "suchych" ksiazek to jest cos wiecej wyczuwam cos czego nie jestem w stanie racjonalnie zdefiniowac.Twoje posty jak dla mnie to tak jakbym czytal cos co juz kiedys czytalem/wiedzialem/znalem.Od kilku dobrych dni "chodzi mi to po glowie" a jako ze intuicje mam dosyc silnie rozwinieta wiem ze ma to jakis blizej nie okreslony w tej chwili cel do ktorego zamierzam dotrzec predzej czy pozniej.Poki co tlumacze to sobie ze byc moze to kwestia Wibracji Osobistej/Urodzeniowej u mnie to 33 inaczej nazywana wibracja Chrystusowa lub "stara dusza" majaca za soba mnostwo inkarnacji i zebranych doswiadczen.Co ciekawe w kregach numerologicznych opis tej wibracji jest wrecz moim odzwierciedleniem wiec moze cos jest "na rzeczy" jak to sie mowi na kuli Ziemia :D Tak czy inaczej pomimo jak sie domyslam kontrowersyjnosci dla wielu osob charakteru Twoich postow lub tez ich wrecz nie rozumienia,moge smialo powiedziec ze nie wzbudzily one we mnie "wewnetrznego sprzeciwu" a to dla mnie wiele znaczy.

Nie ma sensu zebym pisal o swojej przeszlosci/przyszlosci bo po pierwsze nie istnieja po drugie liczy sie TU i TERAZ

Wierze ze bedzie nam sie wszystkim wspolnie dobrze wspolpracowalo.

Pozdrawiam
Lip
:thumbright:
Ostatnio edytowano 01 lis 2010, 07:07 przez Lipton, łącznie edytowano 3 razy
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2

Re: Jestem wiec....jestem :)

Post 01 lis 2010, 06:36

Cześć :)

Widzę, że Uzuli dla wielu osób tutaj wzrasta do rangi guru :D Ja przekazywane przez niego informacje traktuję neutralnie, bo uważam, że niczego nie można być na 100% pewnym ;) Ot, dla mnie to kolejny punkt widzenia, który poszerza (być może) moją świadomość ;)
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec

Re: Jestem wiec....jestem :)

Post 01 lis 2010, 06:58

Oczywiscie termin guru nie ma racji bytu w tej rzeczywistosci jaka nas otacza badz tez jak wolisz iluzji.Informacje zawarte w postach Uzuliego maja jednak potwierdzenie w wielu innych zrodlach i nie mowie teraz o Wikipedii.Uzuli opisuje wiele rzeczy specyficznym jezykiem i niektorzy moga nie kojarzyc terminow jesli ktos nie mial doczynienia z taka tematyka wczesniej.Takim terminem jest na przyklad "bąbel" wydawac by sie moglo nie pozorny a jest on strzalem w dziesiatke- wspomniec mozna w tym miejscu o swiecie kropek Nassima Harameina chociazby mowiac w EXTRA LARGE skrocie :D

Obok takiego przekazu informacji nie mozna po prostu przejsc obojetnie.

Pozdrawiam
Lip
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2

Re: Jestem wiec....jestem :)

Post 01 lis 2010, 08:33

Cześć Lipton! :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Jestem wiec....jestem :)

Post 01 lis 2010, 09:34

Wiatm :D

Obok takiego przekazu informacji nie mozna po prostu przejsc obojetnie.



I w tym sęk :thumbright:

Do tej pory nie zauważyłem, żeby ktokolwiek z forumowiczów traktował Uzulego jak guru.
Jego posty to po prostu kolejne źródło informacji, które jak na razie pokrywa się z wiedzą, którą posiadam :P
lugal
 

Re: Jestem wiec....jestem :)

Post 01 lis 2010, 11:46

Witaj,

Nareszcie wszystko układa się w spójną całość. :)
---
Prawda jest najsilniejszym narkotykiem
mario236 Mężczyzna
We come 1
 
Imię: Mariusz
Posty: 74
Dołączył(a): 23 paź 2010, 21:13
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 9
Typ: 9
Zodiak: Rak

Re: Jestem wiec....jestem :)

Post 01 lis 2010, 16:14

lugal napisał(a):Do tej pory nie zauważyłem, żeby ktokolwiek z forumowiczów traktował Uzulego jak guru.
Jego posty to po prostu kolejne źródło informacji, które jak na razie pokrywa się z wiedzą, którą posiadam :P


Tak samo jest w moim przypadku. Wiedza zarówno ta z lewej jak i z prawej strony zaczyna układać się w logiczną układankę z przekazami Uzuli Undine. Wyjątkami są takie terminy jak bąbel, okno etc. ale jak wiemy im wyższy rozwój duchowy tym dalej od ziemskiego perceptu ;)

BTW
Witaj i mam nadzieję, że tych 'czujących więcej' będzie tu więcej aż w końcu jak powiedział 'Bob' czyt. Uzuli: wyjdziemy raz a PORZĄDNIE z ciała :D
Never Say Never...
Avatar użytkownikaCrAxMaN Mężczyzna
Stop This Madness...
 
Posty: 37
Dołączył(a): 14 paź 2010, 15:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jestem wiec....jestem :)

Post 01 lis 2010, 16:15

lugal napisał(a):Jego posty to po prostu kolejne źródło informacji....

BINGO! :thumbright:

Każde stworzenie na tej planecie jest dreptajacym zbiorem informacji i tak nalezy to traktowac.Roznica miedzy poszczegolnymi osobnikami wyraza sie jedynie w ilosci informacji w ich wnetrzach i DOSTEPU DO NICH.Po jego uzyskaniu pozostaje jedynie kwestia umiejetnosci informowalnia o tym otoczenia w czym Uzuli wydaje sie byc delikatnie mowiac dobrym. 8)

Lip
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2

Re: Jestem wiec....jestem :)

Post 01 lis 2010, 16:41

Witaj Lipton :thumbright:
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew

Re: Jestem wiec....jestem :)

Post 10 lis 2010, 00:08

Witaj, pięknie pachniesz.
Poszukuję istot skrzydlatych.
Avatar użytkownikaLea
 
Posty: 58
Dołączył(a): 15 wrz 2010, 14:13
Droga życia: 33
Typ: 4w5

Re: Jestem wiec....jestem :)

Post 13 lis 2010, 04:53

Dzieki,jak Lipton Tea? 8)
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2

Re: Jestem wiec....jestem :)

Post 13 lis 2010, 14:59

Miło widzieć znajomka ;)
Widzę, ze nie tylko Ty pokusiłeś o rejestrację. Niebagatelna emanacja pozytywu istoty Uzuli sprawia cuda w postaci gremialnej rejestracji z pionu Icka :D :wink:
Piątal :lol:
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1

Re: Jestem wiec....jestem :)

Post 13 lis 2010, 20:07

:D
Strzałeczka
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron