- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Iwona

Post 21 gru 2006, 21:41

Cześć ! Mam na imię Iwona, jak zresztą już napisałam. Jestem osobą odpowiedzialną. Gdy złożę obietnicę bardzo staram się by ją dopełnić, jeśli nie wychodzi mi to, potrafię napirawdę się zdołować. Ale uczucie melancholii jest potrzebne człowiekowi. Wtedy bowiem wszystko się dłuży i zawsze znajdzie się czas na rozmyślenia. To fenomenalne, że czas jest ten sam, ale wówczas potrafimy go zorganizować, by muc pomyśleć ... Jestem typem romantyczki i uwielbiam czytać ksiązki o takiej właśnie tematyce. Moją ulubioną autorką jest Krystyna Siesicka, której książek mam najwięcej ze wszystkich autorów. Ponadto podoba mi sie niezmiernie książka Hanny Kowalewskiej "Letnia Akademia Uczuć" również romantyczna. Ponadto lubie książki fantastyczne. Przeczytałam wszystkie części HP które sie dotyuchczas ukazały, jednak nie jestem fanatyczką i zaczęło mi się to nudzić. Aktualnie czytam sagę "Miecz Prawdy" Terry'ego Goodkinda i czytając piątą część zaczęłam się nudzić. Czy to słomiany zapał ? Być może ... Jednak nie dotyczy on uczuć. Mogę uchodzić za osobę naiwną. I słusznie, gdyż jeszcze nigdy nie zawiodłam się na żadnym człowieku. Do czasu, ale dobrze, ponieważ powinnam się wyzwolić ze zbytniego zaufania. Nie powinnam chyba przywiązywać się zbytnio do ludzi, bo gdy kiedyś odejdą - mogę dostać depresji. Ale jak bez przywiązania pokochać ? Nie da się ! Chociaż nigdy nie oszukał mnie zaden czlowiek, zyję w ciągłym strachu, że to kiedyś nadejdzie i zrani moją, wrażliwą ponoć, duszę. Chciałabym więc to już mieć za sobą. Z drugiej jednak strony, gdy ppomyślę o tym, że mój, pierwszy zresztą, chłopak miałby mnie porzucić, a ja miałabym się dowiedzieć, że przez cały czas udawał... Nie ! Jestem chorą pesymistką, a moi przyjaciele nie potrafią mnie z tego ... wyleczyć. Ciągle boję się przyszłości i dopuszczam do siebie myśl, że jutro wszystko mi się zawal... Największy ból, który mnie w życiu spotkał przyszedł całkiem niedawno - zawiodłam zaufanie przyjaciela - JA ! PRZECIEŻ NIGDY NIE ŁAMAŁAM OBIETNIC ! JA ! ZAWSZE TAKA OBOWIĄZKOWA ... TO TAK BOLI... - nie odnowiłam sobie w jego oczach zaufania, chociaż uzyskałam wybacznie. To było miesiąc temu, dwa dni chodziłam zdołowana, przyszedł do mnie, powiedział: było minęło, ale to nadal ... STRACIŁAM PRZYJACIELA !!! TO PRZEZE MNIE ! nikt nie może mi pomóc ... ja sobie sama też nie ...
Iwona777 Kobieta
 
Imię: Iwona
Posty: 39
Dołączył(a): 21 gru 2006, 21:07
Lokalizacja: Gdynia
Droga życia: 4
Typ: 1w2 - "Adwokat"
Zodiak: lew

Post 21 gru 2006, 21:51

nie napisalam jeszcze, że muzyką, której słucham jest grunge i rock, a także matal. Moim ulubionym zespołem jest Coma, wokalistą, z tego własnie zespolu - Roguc, a piosenka ... mnóstwo ! Leszek Żukowski, Ocalenie, Pasażer, Ballada o próżności, Zbyszek, Uciekaj Moje Serce, Chaos kontrolowany, 100 tys. zaginionych miast, Bez widoków, Ostrość na nieskończoność, Pożegnanie ... bardzo długo by wymieniać, a wymieniłam przecież zaledwie piosenki Comy i samego Roguca, a przecież jest jeszcze Evanecance, Nightwish, LAcuna Coil, Everlast, Nickelback, Linkin Park, Nirvana, 3 Doors Down, Hunter, Kosheen, Vader, Slipknot...
słowem - muzyka to mój drugi dom... a właściwie to trzeci, bo jeszcze Bóg ... on wie więcej o mnie, niż ktokolwiek inny, a nawet ja sama ...
Iwona777 Kobieta
 
Imię: Iwona
Posty: 39
Dołączył(a): 21 gru 2006, 21:07
Lokalizacja: Gdynia
Droga życia: 4
Typ: 1w2 - "Adwokat"
Zodiak: lew

Post 21 gru 2006, 23:09

Witam.
Ja tez kocham COME, huntera, i to chyba wszystko z tego co wymieniłaś ;p
Życzę wszystkiego co najlepsze!

pozdrawiam,
Morphia
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 22 gru 2006, 01:46

Czesc Iwona777 :)

Melancholiczka... rzuc Harlekiny ;) "Niepoprawny romantyzm" zawsze laczy sie chyba z malym pesymistycznym nastawieniem do swiata i pewna doza nieszczescia, zmien lektury na jakies komedie ;) Chociaz niektorzy ponoc lubia sie czasem podolowac, szczegolnie w smutnych chwilach, tak podobijac sie smutna muzyka czy filmami.

No coz, podejzewam ze nieraz sie zawiedziesz na innych... i lepiej chyba poznac to uczucie wczesniej zeby nabrac pewnego dystansu i zahartowac sie.

A propos przyjaciela, jesli byl twoim prawdziwym przyjacielem to nadal nim pozostanie :) jedna wpada tego nie przekresli :)

Pozdrawiam i zycze milego pobytu z nami :)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 02 sty 2007, 01:02

Witam słodziutko Iwonko. To miłe że wprowadzasz nutkę romantyzmu w te progi :) Jak ktoś mądry powiedział -...... dopiero po stracie przyjaciela dostrzegasz jego największe zalety :)
Dla przyjaciół nawet ciemność nocy i milczenie są rozmową :)
diawlo Mężczyzna
Om Mani Padme Hum
 
Imię: Jacek
Posty: 126
Dołączył(a): 29 gru 2006, 00:51
Lokalizacja: skoczów
Droga życia: 1
Zodiak: skorpion

Post 03 sty 2007, 22:09

Bóg i Coma...

A co proboszcz na to Iwonko?


Zarty żartami, a ja pozdrawiam serdecznie:)
Avatar użytkownikaLenaLilia Kobieta
Tajemnica Aniołów
 
Imię: Lena
Posty: 68
Dołączył(a): 30 gru 2006, 02:18
Lokalizacja: Krakow
Droga życia: 7
Typ: 6w7
Zodiak: Ryba

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość