- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Dzień Dobry! ;)

Post 24 lis 2010, 07:50

Dzień Dobry!
Na serwis Przebudzenie i jego forum trafiłem zupełnie przypadkowo szukając informacji na temat channelingu, o którym dowiedziałem się ledwie kilkanaście dni temu. Po raz kolejny późnym wieczorem zacząłem czytać przeróżne artykuły na tematy "przebudzania się" i pochłonęło mnie to na całą noc, jednakże tymi sprawami interesuję się już od dawna, ale w tym okresie życia poświęcam ku temu dużo energii, albowiem sprawia mi to przyjemność i widzę, że się sprawdza. Teraz jest 06:38 i wylądowałem tutaj ;)
Od dziecka jestem zamiłowany w spoglądaniu w chmury i odkąd tylko sięgnę pamięcią pragnąłem latać jak ptaki czy samoloty. Parę lat temu udało mi się to zrealizować latając na szybowcach. Och! Jak wspaniale jest lecieć samodzielnie w ciszy patrząc na przesuwającą się powoli ziemię pod spodem :) W latanie ogromnie się zaangażowałem - również nauczałem innych na ten temat, ale od pewnego czasu postanowiłem poświęcić czas na niefizycznym lataniu, na odkrywaniu wspaniałości i głębi własnej duszy i na czerpaniu radości i swoistej rozrywki z doświadczania własnego życia. Stało się ono dla mnie pasją, a odkrywanie kolejnych szlaków mej drogi sprawia, że przypominam sobie kim jestem i kim nie jestem dzięki czemu staję się tym kim chcę być i cały czas się zmieniam. Przyznam również, że czasami odkrywam wielkie głębie własnej istoty używając środków psychoaktywnych, jednak od święta. Pamiętam urywki z kilku swoich wcieleń i również stanowią dla mnie ważny element mojego obecnego życia, nie pozostają one bez znaczenia. Wiele jeszcze mogę o sobie napisać, ale dowiecie się z pewnością dużo więcej podczas mojej aktywności na forum. Z wieloma rzeczami chętnie się podzielę i o wiele Was zapytam ;)
Pozdrawiam ;)

PS. Mój awatar to moja była praca, a także doskonała metafora mego życia w ciele na ziemi i wyglądania na to co niefizyczne, niezbadane, nieskończone ;)
Padaj śniegu!
Avatar użytkownikaJanek Mężczyzna
Ciesz się wszystkim!
 
Imię: Janek
Posty: 23
Dołączył(a): 24 lis 2010, 07:27
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 22
Typ: 9w1
Zodiak: Waga, Koń

Re: Dzień Dobry! ;)

Post 24 lis 2010, 08:22

Wita niedoszly pilot :)
Awar
 

Re: Dzień Dobry! ;)

Post 24 lis 2010, 08:53

heeey :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Dzień Dobry! ;)

Post 24 lis 2010, 09:04

luth napisał(a):heeey :)


Właściwie to Twój post o nieskończoności i nicości dał mi pomysł by się zarejestrować ;) Poczułem, że to forum jest dla mnie.
Padaj śniegu!
Avatar użytkownikaJanek Mężczyzna
Ciesz się wszystkim!
 
Imię: Janek
Posty: 23
Dołączył(a): 24 lis 2010, 07:27
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 22
Typ: 9w1
Zodiak: Waga, Koń

Re: Dzień Dobry! ;)

Post 24 lis 2010, 09:12

ojej :))) <3 bardzo mi miło :))
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Dzień Dobry! ;)

Post 24 lis 2010, 11:43

witaj : )
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Dzień Dobry! ;)

Post 24 lis 2010, 11:59

cześć :)
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: Dzień Dobry! ;)

Post 24 lis 2010, 12:53

Cześć Janek ;)

Janek napisał(a):Na serwis Przebudzenie i jego forum trafiłem zupełnie przypadkowo (...)


Cóż, twierdzę, iż nie ma przypadków jeśli weźmiemy pod uwagę "wymiar absolutny" :P Wszystko ma swój cel i skądś pochodzi ;) Po prostu są czasem nieuświadomione przyczyny powstania danego zjawiska czy otrzymania danej informacji ;)
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec

Re: Dzień Dobry! ;)

Post 24 lis 2010, 13:47

Cóż, twierdzę, iż nie ma przypadków jeśli weźmiemy pod uwagę "wymiar absolutny" :P Wszystko ma swój cel i skądś pochodzi ;) Po prostu są czasem nieuświadomione przyczyny powstania danego zjawiska czy otrzymania danej informacji ;)

Ależ oczywiście, kiedy książka spadnie Ci z półki i otworzy się na "przypadkowej" stronie, to nie jest przypadkowe. Wszystko co się pojawia w życiu jest właśnie doświadczeniem, które sobie wybrałeś do doświadczenia go w określonej formie ;) Acz po prostu chciałem przez to powiedzieć, że kliknąłem w jakiś link, potem jeszcze w jakiś i nagle stwierdziłem "Ooo! Jakie fajne forum! :)". Sami siebie prowadzimy za rękę przez życie, a czasem ktoś nam podrzuca jakieś rzeczy jak jesteśmy ślepi ;)
Padaj śniegu!
Avatar użytkownikaJanek Mężczyzna
Ciesz się wszystkim!
 
Imię: Janek
Posty: 23
Dołączył(a): 24 lis 2010, 07:27
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 22
Typ: 9w1
Zodiak: Waga, Koń

Re: Dzień Dobry! ;)

Post 24 lis 2010, 15:58

Witam cieplutko :D
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1

Re: Dzień Dobry! ;)

Post 24 lis 2010, 23:19

Cieszę się, że mogę poznać zdobywcę chmur i ich niebytu.
Poszukuję istot skrzydlatych.
Avatar użytkownikaLea
 
Posty: 58
Dołączył(a): 15 wrz 2010, 14:13
Droga życia: 33
Typ: 4w5

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron