- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

cześć!

Post 28 lis 2011, 01:45

cześć wszystkim!

mam na imię Maciej i od wielu lat narasta moje zainteresowanie szeroko pojętą parapsychologią. zaciekawiło mnie wiele tematów poruszanych na forum i wiele mądrych, życzliwych w tonie dyskusji wokół nich. szczególnie interesuję się snami z różnych punktów widzenia (prekognicja w snach, świadome śnienie, język marzeń sennych). mam doświadczenia związane z proroczymi snami i z wychodzeniem z ciała. szukam pomocy w poznaniu pozaziemskich, pozamaterialnych wymiarów, dlatego tutaj zajrzałem. to, co do tej pory już przeczytałem u Was utwierdza mnie w przekonaniu, że proroczy sen lub wyjście z ciała to nic "dziwnego". pomaga mi to patrzeć na moje doświadczenia i umiejętności, które są z nimi związane (np. przewidywanie tego, co wydarzy się następnego dnia na podstawie snu) jako umiejętności jakich wiele innych w życiu posiadamy, i nie są one z definicji mniej lub bardziej ważne (np. ktoś dobrze pływa/ktoś nie lubi wchodzić do wody, ktoś dobrze się czuje w roli lidera/inny woli podążać za nim, itp).

pozdrawiam wszystkich Poszukujących!
Avatar użytkownikacorkonian
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26 lis 2011, 01:37
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 33
Zodiak: ryba

Re: cześć!

Post 28 lis 2011, 12:28

Witaj na forum!

Słoneczno wietrzne uśmiechy :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: cześć!

Post 28 lis 2011, 13:09

hej! :)

ale masz fajny dziwny avatar :D
Eruanis
 

Re: cześć!

Post 29 lis 2011, 00:18

dzięki za przywitanie sinsemilla i Eruanis! :)
Avatar użytkownikacorkonian
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26 lis 2011, 01:37
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 33
Zodiak: ryba

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości