Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Dzsiaj nad ranem miałam przerażający i niezwykle realistyczny sen.
Najpierw śniło mi się, że jestem na wakacjach u babci i moi rodzice przyjechali mnie odebrać. Mój tato siedział przy stoliku i grał w warcaby. Chciałam mu coś pokazać więc coś do niego powiedziałam, ale on nie zwracał na mnie uwagi. Zaczęłam krzyczeć lecz on dalej udawał, że nie istnieję. Wróciłam z nim i z mamą do domu. MAma zaczęła mu robić wyrzuty, a tato wtedy mnie uderzył. Mam zdenerowana wyciągnęła mnie z domu. Z tego co wtedy mówiłam wynikało, że tato wcześniej mnie bił. Mówiłam to do mamy, a ona zachwywała się jakby nie do końca mnie słuchała. Szłyśmy obok mojej koleżanki. Miała na sobie moja kurtkę. Powiedziałam do niej cześć, ale ona także z początku udawała, że nie istnieję. W końcu mama zniknęła. Zaczęłam uciekać z domu. Byłam w szkole. Siedziałam na schodach. Chciałam być z moją przyjaciółką, a ją i inne osoby dyrektorka wypytywała o mnie. W międzyczasie poszłam do parku. Siedziałam na huśtawce czteroosobowej i słyszałam czyjąś rozmowę. Zaczęłam uciekać. Dalej spotkałam tłum ludzi z czarnymi włosami ubranych w czarne skóry i ciemne okulary. ZA nimi był wypadek. Kraksa dwóch tirów. Przed nimi wydarzały sie inne wypadki jak np. spadnięcie drzewa. A oni tylko je przestąpywali i szli dalej przez kolejne wypadki. Wróciłam do szkoły. Klasa mnie wsypała. Dyrektorka zaczęła mnie gonić wołając na mnie "Maja" (nie nazywam się Maja). Złapała mnie. Okazało się, że moja koleżanka Basia powiedziała o mnie. Ja zaczęłam coś wymyslał żeby uciec o bliźniaczkach i nieżyjącej siostrze (nie posiadam). Gdy to mówiłam przede mną stali dwaj znajomi, którzy z szyderczymi uśmiechami patrzyli mi prosto w oczy.
Wnioskuję, że miesiąc w snie był listopadem.

Patrzyłam w internetowyh sennikach.

wypadek (sprawdziłam kilka wersji, które widziałam) - wśiekłość, daremna podróż, nie wyruszaj w podróż, straty finansowe, kryzys życiowy.

czarni ludzie - nieprzyjazne nowiny

uciezczka - unikniesz niebezpieczeństwa

Miałam zamiar wyjeżdżać, a była mowa o podróży. Kedy ją odwołam pieniądze przepadną więc będzie to wcześniej omawiana strata finansowa.

Czy to zwykły sen. Czy tak to sie interpretuje. Mógłby mi to ktos wyjaśnić dokładniej? Mogę jechać?
happy0lady Kobieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lip 2008, 09:19

Post 26 lip 2008, 13:39

Nie masz sie zbytnio czym przejmowac, potraktuj to bardziej na luzie, moze faktycznie sa jakies sprawy ktore powinnas rozwiazac w swoim zyciu. Ja na Twoim miejscu bym odetchnal i pomyslal czy faktycznie wokol mnie jest cos nie tak (jesli masz takie sny czesto). A senniki Ci chyba za bardzo nie pomoga, takie jest moje zdanie. Pozdrawiam
Com Mężczyzna
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 maja 2005, 07:44
Droga życia: 33
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Post 28 lip 2008, 00:11

Z tego co piszesz wynika że masz jakieś sprawy i problemy do rozwiązania, które prędzej czy później z powodzeniem załatwisz i rozwiążesz :) Tak to odczytuję z kontekstu snu.
Wszystko będzie dobrze - na pewno.
Błogosławieni, którzy umieją śmiać się z samych siebie - nie przestaną nigdy się bawić :)
Adii Mężczyzna
 
Posty: 9
Dołączył(a): 27 lip 2008, 00:08

Post 10 wrz 2008, 20:03

Wg. mnie sny nie mają większego znaczenia, na prawdę nie ma co posługiwać się sennikami. Sposób opowiadania snu i jego przebieg to takie nasze ukryte myśli i majaki, które są nieuporządkowane, aby pozbyć się tego problemu najlepiej medytować, starać się wyłączyć myśli przed snem.
Ruszać się nie jestem w stanie choć chciałbym
Wygląda na to że jestem jak kamień bezwładny(..)
Czy to dzieje się naprawdę ziom?
Czy nie żyję i nie wyjdę już na zawsze stąd?
Avatar użytkownikaPL-ayeR Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 115
Dołączył(a): 14 lut 2008, 18:02
Lokalizacja: Maków k. Skierniewic
Droga życia: 7
Typ: Poprzednio 4w5, teraz 7w6?
Zodiak: Baran

Post 27 wrz 2008, 13:49

Są różne rodzaje snów, PL-ayeR.
Są i takie, jak mówisz, ale są również... Powiedzmy - inne.

Co i tak nie zmienia faktu, że sennikom nie powinno się ufać ;) Każdy powinien mieć w głowie swój sennik, dostosowany do osoby i snów.
Bubeusz Mężczyzna
 
Posty: 286
Dołączył(a): 12 lis 2007, 15:11

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości