Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

nachalne myśli samobójcze

Post 01 sie 2008, 17:51

gam Mężczyzna
 
Posty: 47
Dołączył(a): 28 maja 2005, 13:34

Post 01 sie 2008, 22:16

...
Ostatnio edytowano 13 kwi 2009, 00:21 przez ..., łącznie edytowano 1 raz
... Mężczyzna
 
Posty: 28
Dołączył(a): 29 maja 2008, 16:08

Post 02 sie 2008, 09:21

Ekhem...

Duch, który wszedł do ciała i nie może z niego wyjść?

Duch, który może wejść do ciała bez naszego przyzwolenia?

Coś mi tu mocno śmierdzi w tych wywodach, ale kategorycznie nie zaprzeczę, bo się nie znam.
Bubeusz Mężczyzna
 
Posty: 286
Dołączył(a): 12 lis 2007, 15:11

Post 19 sie 2008, 13:52

Fakt: "obcy byt" może być czynnikiem myśli samobójczych.
Mit: Tak jest zawsze i na pewno.
Fakt: "obcy byt" powinien być rozpatrywany jako OSTATNI z możliwych czynników. Księża egzorcyści na pewno by się z tym zgodzili...
Avatar użytkownikaViconia Kobieta
J'ai une ame solitaire...
 
Imię: podaję przyjaciołom
Posty: 45
Dołączył(a): 18 sie 2008, 15:47
Lokalizacja: Z góry ;)
Droga życia: 11
Typ: 4w5
Zodiak: skorpion

Post 22 sie 2008, 13:40

Z tego, co ja słyszałam na ten temat, jest różnica między egzorcyzmami a odprowadzeniem duszy, zasadnicza.
Egzorcyzmy są potrzebne w bardzo 'ciężkich ' i mam nadzieję, rzadkich przypadkach i trzeba wielkiej ostrożności i wiedzy w temacie. Są też egzorcyści świeccy, choć jest ich niewielu .. i trzeba z wielką rozwagą podchodzić do tematu.

Człowiek, który ma ten' problem' musi podjąć wyzwanie sam, sam musi podjąć walkę, a potem konsekwentną pracę sam ze sobą, to się odbywa na zasadzie danej nam przez pana Boga wolnej woli.. tzn ani matka, ani nikt bliski nie może pomóc... w i w tym jest największy problem.

Owszem to jest potężny byt, podobnie jest z alkoholikami, narkomanami, 'wybudowane' i odżywiane' byty psychoenergetyczne', pasożytują i rządzą niepodzielnie człowiekiem, ubezwłasnawialniając go.
co z serca płynie,do serca trafia!
Olina Kobieta
 
Posty: 95
Dołączył(a): 18 mar 2008, 20:46
Droga życia: 4
Zodiak: koziorożec

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron