Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Jak to przekazać?

Post 02 mar 2008, 19:22

Czy da się przekazać pewnej osobie wiadomość używając zdolności parapsychicznych? Proszę o odpowiedź.
Kamenka Kobieta
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 lut 2008, 17:23

Post 02 mar 2008, 19:51

Mysle ze czlowiek wiele rzeczy potrafi tylko na dzisiaj nie wie jak te zdolnosci obslugiwac :P
Nie wiem czy to byl rodzaj telepatii ale kiedys snila mi sie kolezanka ktora przyszla do mnie i zaczela plakac w moja poduszke. Rano napisalem o tym tej kolezance i okazalo sie ze faktycznie tej nocy plakala po raz pierwszy od dlugiego czasu. Oczywiscie to byla bliska znajoma z ktora troche bylem zwiazany emocjonalnie. Mozliwe ze byl to jakis komunikat ktory udalo mi sie odczytac. Ciekawa sytuacja bo taka zdolnosc ujawnila sie w nocy kiedy to mozg nie funkcjonuje tak jak za dnia, tzn wlaczaja sie inne rejony naszego umyslu nieaktywowane w dzien kiedy myslimy calkowicie "realistycznie" zgodnie z przyjetymi prawami fizyki itp. Moze sukcesem jest przereformowanie sposobu myslenia. Moze to by pomoglo, czyli uwierzenie w cos maloprawdopodobnego.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 02 mar 2008, 21:47

używając zdolności parapsychicznych?


Czyżby już wszytkie telefony/internet/poczta/fax/etc wzięły w łeb, że do przekazywania wiadomości trzeba używać zdolności parapsychicznych?
Per aspera ad astra
Avatar użytkownikaDrugOn Mężczyzna
 
Posty: 95
Dołączył(a): 03 kwi 2007, 19:31
Lokalizacja: z miasta (prawie)

Re: Jak to przekazać?

Post 02 mar 2008, 21:55

Kamenka napisał(a):Czy da się przekazać pewnej osobie wiadomość używając zdolności parapsychicznych? Proszę o odpowiedź.

Oczywiście, że się da coś takiego zrobić, ale nie jest to takie łatwe a może i łatwe, tylko trzeba spełniać pewne warunki. Po pierwsze, ty, jako przekazujący musisz wiedzieć, jak to zrobić a po drugie, ten, co ma tę wiadomość odebrać też musi wiedzieć, jak się to robi.
Po za tym nie widzę żadnych innych przeszkód.
kacper1 Mężczyzna
mOŻLIWE JEST WSZYSTKO
 
Posty: 34
Dołączył(a): 25 gru 2007, 14:27
Droga życia: 9

Post 03 mar 2008, 01:15

DrugOn napisał(a):Czyżby już wszytkie telefony/internet/poczta/fax/etc wzięły w łeb, że do przekazywania wiadomości trzeba używać zdolności parapsychicznych?

Ale ta cala techniczna mobilnosc nie jest bezplatna :> Poza tym dlaczego nie korzystac jesli sie da z wlasnych sil, te cale parapsychologiczne zdolnosci moga sie okazac naturalnymi umiejetnosciami kazdego czlowieka a nie talentami wybrancow.

kacper1 napisał(a):Oczywiście, że się da coś takiego zrobić, ale nie jest to takie łatwe a może i łatwe, tylko trzeba spełniać pewne warunki. Po pierwsze, ty, jako przekazujący musisz wiedzieć, jak to zrobić a po drugie, ten, co ma tę wiadomość odebrać też musi wiedzieć, jak się to robi.
Po za tym nie widzę żadnych innych przeszkód.

Nie ma to jak konkrety ;)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 03 mar 2008, 02:56

Kamenka napisał(a):Czy da się przekazać pewnej osobie wiadomość używając zdolności parapsychicznych?


Tak, za pomocą ustabilizowanej linii telepatycznej można przesyłac nawet skomplikowane schematy energetyczne - nie tylko proste wiadomości.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 03 mar 2008, 09:33

Meph napisał(a):Nie ma to jak konkrety

Tak, to prawda, że w moim poście nie ma konkretów, ale, czy na tym forum można znaleźć konkrety? Oczywiście, po za wysyłaniem do odpowiednich tytułów książek, lub na kursy.
kacper1 Mężczyzna
mOŻLIWE JEST WSZYSTKO
 
Posty: 34
Dołączył(a): 25 gru 2007, 14:27
Droga życia: 9

Post 03 mar 2008, 14:53

Oczywiście, że na tym forum są konkrety. Jest ich całkiem sporo, choc trzeba się czasem przedzierac przez hektolitry wodosłowia by do nich dotrzec. Nawet jeśli forum byłoby takie, jakim je postrzegasz - nie zmuszałoby Cię to do podporządkowywania się ogólnym tendencjom. Jeśli masz coś konkretnego do powiedzenia - możesz to w każdym momencie zamieścic w poście, w którymkolwiek z wielu tematów, które na tym forum rozpatrujemy.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 22 cze 2008, 03:15

odpowiadając na główne pytanie - tak
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości