Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

"Himvanti"

Post 16 mar 2006, 18:26

Otoz jakies osoby sie ostatnio do mnie dobijały, jak sie potem okazalo chyba ktos z Himvanti :| więc radze uważac na Mohana i jego fanatyków.
Więcej informacji znajdziecie na: http://www.forum.kulty.info/viewforum.p ... b2e7a38f2d

Choc mam nadzieje ze na tym forum tez sie rozwinie o tym rozmowa, byle nie bełkot.
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa

Post 16 mar 2006, 19:47

Nieźle nieźle.. Himvanti jednak ciągle działa.. ale do naszego forum nie dostanie się(mamy zajebistego firewalla) mam nadzieję. A możesz coś więcej mi przybliżyć na temat Himvanti ? Po co oni wogóle to robią itd. ?????
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 16 mar 2006, 20:42

Himavanti obserwuje, lub obserwowało forum Strefy 51, czego jestem niestety pewien. No ale cóż, co oni mogą? ;p
Uwierz w siebie.
Avatar użytkownikaRedbull Mężczyzna
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 maja 2005, 05:11
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Droga życia: 8
Typ: 1w2
Zodiak: Rak

Post 16 mar 2006, 20:51

Himavanti samo w sobie bazuje na Filozofii Wschodu. Ale człowiek zwany mohanem jest lekko niespełna rozumu. Wynikiem jego "dzialalnosci" jest ogólne wypaczanie w praktyce tej pieknej filozofii i wzbudzanie fobii w i tak już uprzedzonym społeczeństwie. Wygraża się, szantazuje ludzi którzy chcą odejśc od niego (ingerencja w wolna wolę wykluczająca jakąkolwiek Duchowość!) rzuca jakies klątwy śmierci na katolików itp. ..wygrażał sie nawet Kościołowi Katolickiemu wyzywajac ich od gestapowców, pedałów i pedofili! Czysty Obłęd hehe :-) Myslę że gość cierpi na przesadną megalomanię i bardzo go boli bezsilność że nic nie może w tym systemie. Są wyżsi od niego i pluje jadem biedaczek. A tak na marginesie dla waszej wiedzy ..kilka lat ten gość juz sie leczy w psychiatryku i ma wyrok sądowy. Nie wiem ile. Ale samo za siebie mówi. Ale niech Wam to nie przesłoni Pięknej wiedzy i świadomości Wschodu, którą on niestety sie posluguje w swoim "ruchu". Wykorzystuje dokładnie drogę Laya Yogi.
Resztę pozostawiam Wam do przemyslenia i wyciagniecia własnych, niezaleznych wnioskow.

Pozdrawiam.
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości