33

Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

33

Post 10 paź 2010, 21:43

No właśnie. Chciałam się dowiedzieć od innych 33 kilku rzeczy. po pierwsze: jacy jesteście z natury? czy również potrzebujecie dużego wsparcia w działaniu? ;) po drugie: czy odkryliście już jaki macie cel do zrealizowania w obecnej inkarnacji? po trzecie: czy znacie swoje pochodzenie?

ostatnio jestem bardzo zagubiona i czuję, że błądze bez celu.
radosne_sloneczko Kobieta
 
Imię: Agathe
Posty: 3
Dołączył(a): 02 paź 2010, 20:01
Droga życia: 33

Re: 33

Post 10 paź 2010, 23:44

Zagubienie (zawsze jedynie chwilowe) ma swój cel.
Poszukuję istot skrzydlatych.
Avatar użytkownikaLea
 
Posty: 58
Dołączył(a): 15 wrz 2010, 14:13
Droga życia: 33
Typ: 4w5

Re: 33

Post 11 paź 2010, 09:27

Jestem jaki jestem trudno mówić o sobie. Wsparcie zawsze się przydaje. :)
Cel? Hmm... Cele się zmieniają jak zmieniają się poglądy, sytuacje. Ja chce po prostu szczęśliwie żyć i załatwić kilka spraw dotyczących obecnych wydarzeń.
Avatar użytkownikaTorton Mężczyzna
Idąc do przodu...
 
Imię: Marcin
Posty: 25
Dołączył(a): 10 paź 2010, 14:25

Re: 33

Post 12 paź 2010, 03:46

Nie sądzę ze od Innych "33" dostaniesz jakieś wskazówki czy inne informacje wpływające bardziej na twoje życie (ale oczywiście mogę się bardzo mylić bo co tobie przydatne będzie i co ci da odpowiedzi na twoje pytanie, tego wiedzieć nie mogę :P) oczywiście jeśli chodzi o mnie to mam tylko wrażenie ze mój cel jest zbawienie ludzkości lub Pomóc ale tak na skale Światową, a jeśli chodzi o wsparcie to się bardzo przydaje , a czym "byłem" wcześniej w dawnym wcieleniu nie mam pojęcia.
Avatar użytkownikaAdmirAder Mężczyzna
Człowiek
 
Imię: Dawid
Posty: 11
Dołączył(a): 06 lis 2009, 04:20
Lokalizacja: :P
Droga życia: 33
Typ: 5w4
Zodiak: baran/Waż

Re: 33

Post 12 paź 2010, 19:50

radosne_sloneczko napisał(a):po pierwsze: jacy jesteście z natury? czy również potrzebujecie dużego wsparcia w działaniu? ;) po drugie: czy odkryliście już jaki macie cel do zrealizowania w obecnej inkarnacji? po trzecie: czy znacie swoje pochodzenie?

Sam odkrywam swoją naturę. Czasem mnie zaskakuje. ;) Jak mam jakąś potrzebę, to zastanawiam się skąd ona się bierze. Podejrzewam, że cele inkarnacyjne wybieramy sobie sami, i możemy je w każdej chwili na nowo określać. Obecnie ustaliłem sobie za swój cel odkrywanie - przynajmniej w jakimś bardziej prawdopodobnym kierunku. Co do pochodzenia, mogę jedynie ufać swojej pamięci. A ta niekoniecznie musi być wiarygodna.
Avatar użytkownikaICUByMyMind Mężczyzna
Just looking around reality
 
Posty: 36
Dołączył(a): 06 paź 2010, 22:29
Droga życia: 55

Re: 33

Post 16 paź 2010, 15:16

oczywiście jeśli chodzi o mnie to mam tylko wrażenie ze mój cel jest zbawienie ludzkości lub Pomóc ale tak na skale Światową
Potwierdzam :)
jacy jesteście z natury?

Chyba spokojny :P
czy również potrzebujecie dużego wsparcia w działaniu?

Wiadomo że trzeba się uczyć od doświadczonych istot mędrców zresztą jak każdy :)
czy znacie swoje pochodzenie?

Tak znam jestem człowiekiem i pochodzę z ziemi a przed tym jak się pojawiłem nie mam zielonego pojęcia xD
ostatnio jestem bardzo zagubiona i czuję, że błądze bez celu.

Nie tylko ty :(
Cel?

Jak to moi znajomi powiedzieli poznać tajemnice bytu hehe xD
A tak na poważnie odlecieć stąd zobaczyć kosmos zamieszkać na innej planecie i żyć w całkowitym spokoju rozwijając się.Bez konfliktów ,bez manipulacji,zła i wszystko co nie moralne czyli całkowity spokój hmm chyba dużo nie wymagam:P??
Avatar użytkownikaExiodus Mężczyzna
poznanie miłości duchowej
 
Imię: Damian
Posty: 61
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 13:21
Lokalizacja: dla bezpieczeństwa
Droga życia: 33
Typ: 4 - Indywidualista
Zodiak: rak

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron