Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.

WIZUALIZACJA - PROBLEMY

Post 20 lut 2011, 18:58

Witam, mam pewien mały problem ...
W trakcie wizualizacji przesylanych obrazów do NJ, wytwarzam emocji, ale trudno jest mi wytworzyc wizualizacje siebie samej i drugiej osoby, kompletnie nie widze w wyobrazni twarzy. A jesli sie pojawiją, to za chwile znikają...
Ponoc wyobraznia nie ma granic... ale jak sie okazuje i przyjdzie co do czego to wcale łatwo nie jest ...

Macie jakiś na to pomysl... ?
layla Kobieta
uwazaj to o czym myslisz...
 
Imię: Katarzyna
Posty: 14
Dołączył(a): 20 lut 2011, 17:07
Droga życia: 11
Zodiak: waga

Re: WIZUALIZACJA - PROBLEMY

Post 21 lut 2011, 01:37

Masz zamknięty umysł, nie jesteś w stanie przetworzyć nim większej ilości informacji. To tak jak z ciężarami i ciałem fizycznym nie uciągniesz nim od razu 200 kg. tak i ciałem mentalnym nie udźwigniesz ilości i jakości danych informacji.

Ćwicz umysł skupieniem na zasadzie:

brak myśli, skupienie ...... pojawia się myśl, następuje chwila nieświadomości i myslenia oraz rodzenia innych mysli .... zdajesz sobie sprawe ze myslisz, stajesz się jego swiadoma i znowu się skupiasz nie mysląc.

Zrozum różnicę jaka jest w momencie kiedy po 10 minutach skupienia przyjmiesz myśl. Będzie ona jak setki myśli które byś przyjęła myślac przez te 10 minut.
Trzynasty
 

Re: WIZUALIZACJA - PROBLEMY

Post 22 lut 2011, 00:32

problem polega na tym, ze jak sie chce skupic na jakieś konkretnej wizualizacji, to pojawiają sie w to miejsce milionych innych... czyli jakby myslenie na dany temat nie jest w stanie udziwignąc i skupic sie tylko konkretnie na tym,
rozumiesz ?:)
najtrudniejsze jest " NIE MYSLEC O NICZYM" ... bardziej chodzi mi o to, zeby pojawiał się obraz w momencie kiedy wlasnie o tej konkretnej rzeczy mysle...


Trzynasty napisał(a):Masz zamknięty umysł, nie jesteś w stanie przetworzyć nim większej ilości informacji. To tak jak z ciężarami i ciałem fizycznym nie uciągniesz nim od razu 200 kg. tak i ciałem mentalnym nie udźwigniesz ilości i jakości danych informacji.

Ćwicz umysł skupieniem na zasadzie:

brak myśli, skupienie ...... pojawia się myśl, następuje chwila nieświadomości i myslenia oraz rodzenia innych mysli .... zdajesz sobie sprawe ze myslisz, stajesz się jego swiadoma i znowu się skupiasz nie mysląc.

Zrozum różnicę jaka jest w momencie kiedy po 10 minutach skupienia przyjmiesz myśl. Będzie ona jak setki myśli które byś przyjęła myślac przez te 10 minut.
layla Kobieta
uwazaj to o czym myslisz...
 
Imię: Katarzyna
Posty: 14
Dołączył(a): 20 lut 2011, 17:07
Droga życia: 11
Zodiak: waga

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron